Rungtynių nugalėtojai po pirmo kėlinio buvo priversti vytis varžovus, kuomet 40 žaidimo minutę vilniečių puolėjas Liviu Antalis išvedė šeimininkus į priekį.

Visgi antrojo kėlinio viduryje vaizdas švieslentėje kardinaliai pasikeitė. 66-ąją rungtynių minutę Leo Ribeiro išlygino rezultatą, o po dviejų minučių buvęs žalgiriečių futbolininkas Matas Vareika išvedė „Hegelmann“ į priekį.

Svečių pranašumą įtvirtino Domantas Antanavičius (75').

Tai buvo pirmasis Vilniaus „Žalgirio“ pralaimėjimas šį sezoną Lietuvos čempionate. Tiek Vilniečiai, tiek „Hegelmann“ po keturių turų surinko po 7 taškus ir dalijasi 2-3 pozicijas aukščiau užleisdami Telšių „Džiugą“.