Vokiečiai abu įvarčius pelnė pirmo kėlinio pabaigoje: 39 min. pasižymėjo Marco Reusas, o 44 min. – Thomas Muelleris.

Po šios pergalės vokiečiai priartėjo prie grupės lyderės Lenkiją, kuri mačą svečiuose su Airija baigė lygiosiomis 1:1 (1:0).

Tiesa, Joachimo Loewo auklėtiniams ant kulnų ir toliau mina Škotijos atstovai, kurie net 6:1 (4:1) sutriuškino pirmą savo įvartį atrankos cikle įmušusį Gibraltarą.

Rungtynės:

D grupė

Gruzija 0 – 2 Vokietija
39' [0 – 1] Marco Reus
44' [0 – 2] Thomas Mueller

Škotija 6 – 1 Gibraltaras
18' [1 – 0] Shaun Maloney (11 m)
20' [1 – 1] Lee Casciaro
29' [2 – 1] Steven Fletcher
34' [3 – 1] Shaun Maloney (11 m)
39' [4 – 1] Steven Naismith
77' [5 – 1] Steven Fletcher
90' [6 – 1] Steven Fletcher

Airija 1 – 1 Lenkija
26' [0 – 1] Slawomir Peszko
90' [1 – 1] Shane Long

Šiaurės Airija 2 – 1 Suomija
33' [1 – 0] Kyle Lafferty
38' [2 – 0] Kyle Lafferty
90' [2 – 1] Berat Sadik

Rumunija 1 – 0 Farerų salos
21' [1 – 0] Claudiu Keseru

Albanija 2 – 1 Armėnija
4' [0 – 1] Yura Movsisyan
77' [1 – 1] Mergim Mavraj
82' [2 – 1] Shkelzen Gashi

70' Hovhannes Hambardzumyan (Armėnija) parodyta raudona kortelė

Portugalija 2 – 1 Serbija
10' [1 – 0] Ricardo Carvalho
61' [1 – 1] Nemanja Matič
63' [2 – 1] Fabio Coentrao