Praėjusio turo dvikovoje su Alytaus „Dainava“ net penkis įvarčius atseikėjęs „Atlanto“ puolėjo Evaldas Razulis neliko be įvarčio ir šeštadienį. Pirmą susitikimo įvartį 39 min. pelnė būtent E. Razulis.

Prasidėjus antrajam kėliniui po to pačio E. Razulio smūgio kamuolys pataikė į „Ekrano“ vartų virpstą.

Atrodė, jog klaipėdiečiams, o ne „Ekranui“ reikėjo lyginti rezultatą - „Atlanto“ futbolininkai buvo kur kas aktyvesni.

Visgi 74 minutę šeimininkams pavyko išlyginti rezultatą. Po uostamiesčio komandos klaidos gynyboje kamuolį į tuščius vartus iš poros metrų nukreipė Tadas Markevičius.

Tačiau paskutinį žodį šiame mače tarė klaipėdiečiai. Jau per teisėjo pridėtą laiką kamuolį po kampinio galva į panevėžiečių vartus nukreipė Kazimieras Gnedojus

Šeštose rungtynėse penktą pergalę įsirašiusi ir penkiolika taškų iškovojusi „Atlanto“ komanda pirmauja Lietuvos čempionate. Dešimt taškų turintis „Ekranas“ išliko ketvirtoje vietoje.

Pirmasis ratas „Ekranui“ išties nėra sėkmingas. Panevėžiečiai principinėse dvikovose su pagrindiniais pretendentais į pirmas pozicijas Marijampolės „Sūduva“Vilniaus „Žalgiriu“ ir Klaipėdos „Atlantu“ iškovojo tik tašką.

Konstantino Sarsanijos treniruojami klaipėdiečiai į varžybas išvykose ir net į namų rungtynes Gargžduose keliauja rungtynių išvakarėse. Penktadienį Panevėžyje į Klaipėdos futbolininkų tvarkaraštį buvo įtrauktas ir apsilankymas Juozo Miltinio teatro spektaklyje.

Trečią pergalę šeštose A lygos rungtynėse iškovojo į ketvirtą vietą iš šeštos pakilo Šiaulių „Šiaulių“ ekipa.

Šeštadienį Kaune šiauliečiai 2:1 (1:1) nugalėjo aštuntoje pozicijoje esantį Alytaus „Dainavos“ klubą.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Arminas Vaskela (13 min.) bei Giorgis Alaverdašvilis (70 min.).

Alytiškių gretose vieninteliu įvarčiu pasižymėjo Jevgenijus Morozas (33 min.).

„Ekranas“ 1-2 „Atlantas“

39' [0-1] Evaldas Razulis
75' [1-1] Tadas Markevičius
90' [1-2] Kazimieras Gnedojus

„Šiauliai“ 2-1 Alytaus „Dainava“

13' [1-0] Arminas Vaskela
33' [1-1] Jevgenijus Morozas
70' [2-1] Giorgis Alaverdašvilis