„Atlantas“ pirmavo po Mariaus Papšio 23 minutę realizuoto 11 metrų baudinio, bet varžovai po pertraukos atsitiesė: 53 min. pasižymėjo Vladimiras Lysenka, o 70 min – Jevgenijus Pavlovas.

„Sevastopol“ legionierius iš Lietuvos Saulius Mikoliūnas pirmadienį nežaidė.

„Atlanto“ sudėtis: M. Galdikas, E. Žarskis, K. Gnedojus, R. Baravykas, M. Beneta (34' M. Kazlauskas), A. Bartkus, G. Žukauskas, D. Kazlauskas, M. Papšys, O. Verbickas, E. Razulis.

Antrame kėlinyje aikštėje pasirodė: M. Malinauskas, D. Virkšas, S. Rakauskas, A. Jokšas, L. Artimavičius, M. Maksimovas, R. Šveikauskas, K. Laukžemis, T. Eliošius, Z. Jesipovas.

Tai buvo trečiosios „Atlanto“ rungtynės Turkijoje. Prieš tai Lietuvos vicečempionai 2:1 įveikė albanų „Teutą“, bet 0:4 neatsilaikė prieš Pilzeno „Viktorią“ iš Čekijos.

Trečiadienį numatytos klaipėdiečių rungtynės su Almatos „Kairat“ (Kazachstanas).