Pasak pranešimo, pirmi įvartį įmušė Azijos futbolininkai, pasiuntę kamuolį į lietuvių vartus 26-ą minutę.

Antro kėlinio pradžioje (53 min.) „Daegu“ futbolininkai rado dar vieną spragą klaipėdiečių gynyboje ir padvigubino skirtumą - 2:0.

Tačiau „Atlantas“ rankų nenuleido. 60-ą min. po Rolando Baravyko perdavimo Andrejus Paniukovas smūgiu galva sušvelnino santykį iki vieno įvarčio - 1:2.

Viltis išlyginti rezultatą išblėso 63-ią minutę - varžovai pelnę dar vieną įvartį vėl atitrūko 3:1.

Baigiantis mačui „Atlantas“ perėmė iniciatyvą. 80-ą minutę vėl po R. Baravyko perdavimo rezultatą dar kartą sušvelnino A. Paniukovas - 2:3.

Per likusias minutes klaipėdiečiai turėjo dvi geras progas išlyginti rezultatą, tačiau jomis nepasinaudojo.

Pirmadienį į Lietuvą grįžęs „Atlantas“, trečiadienį sužais paskutines kontrolines rungtynes prieš šeštadienį prasidėsiantį šalies A lygos futbolo čempionatą. Klaipėdiečių varžovai bus su „Palangos“ futbolininkai.