42-ą minutę įspėtas Mindaugas Bagužis ir Marius Činikas žaidė visą mačą, o Gajus Kulbis 75-ą minutę aikštėje pakeitė trečio įvarčio į svečių vartus autorių Kassimą Aidarą (31 min.).

Dar po įvartį nugalėtojams pelnė Danijilas Ratnikovas (14 min.) ir Martinas Vunkas (29 min.), o svečių gretose pasižymėjo Andre Magis (6 min. iš 11 m baudinio).

Estijos futbolo čempionate pirmauja Talino „Levadia“ (70 tšk.) komanda, lenkianti čempionės titulą ginančią Talino „Nomme JK Kalju“ (68 tšk.) ekipą, kuri antradienį tarpusavio dvikovą laimėjo rezultatu 2:1 (1:1).

Rezultatyviausias pirmenybių žaidėjas - 16 įvarčių - Vladimiras Voskoboinikovas („Nomme JK Kalju“).