Rungtynės „Emirates“ stadione prasidėjo šeimininkų dominavimu ir jau 11-ąją minutę O.Giroud smūgiu galvą išvedė „kanonierius“ į priekį.

Po kiek daugiau nei dešimties minučių L.Podolskis padvigubino šeiminkų pranašumą ir „Arsenal“ futbolininkai lengviau atsikvėpė.

Per anksti patikėję savo sėkme „kanonieriai“ netrukus praleido atsakomąjį įvartį į savo vartus, kuomet po kampinio pasižymėjo D.Berbatovas.

Kėlinio pabaigoje rezultatas tapo lygus po A.Kačanikličiaus tikslaus smūgio ir komandos ėjo ilsėtis rezultatui esant 2 – 2.

Antrajame kėlinyje vaizdas nesikeitė ir „Arsenal“ futbolininkai kontroliavo žaidimą, tačiau svečiai rengė pavojingas pavienes atakas.

Viena iš tokių atakų baigėsi 11 metrų baudiniu į „Arsenal“ vartus, kuomet savo baudos aikštelėje M.Arteta pargriovė B.Ruizą, o P.Dowdas nedevejodamas parodė į atžymą. Baudinį sėkmingai realizavo D.Berbatovas.

Netrukus rezultatas vėl tapo lygus, kuomet O.Giroud antru bandymu pasiuntė kamuolį į M.Schwarzerio ginamus vartus.

Rungtynių pabaigoje „Arsenal“ futbolininkai užkūrė tikrą pirtį varžovams ir paskutinę pridėto laiko minutę A.Aršavino perduotas kamuolys atsitrenkė į ranką vienam iš „Fulham“ klubo gynėjų ir P.Dowdas paskyrė antrą 11 metrų baudinį šiose rungtynėse.

Prie atžymos stojęs M.Arteta kamuolį smūgiavo prastai ir M.Scharzeris išgelbėjo svečius nuo pralaimėjimo.

Kitose rungtynėse „Everton“ klubas rezultatu 2 – 1 palaužė „Sunderland“ futbolininkus. Įvarčius nugalėtojams pelnė M.Fellaini ir N.Jelavičius.

Vakarinėse XI-ojo turo rungtynėse tarp „Aston Villa“ ir „Manchester United“ futbolininkų užfiksuota dramatiška „raudonųjų velnių“ pergalė

Pirmajame rungtynių kėlinyje, kaip ir galima buvo tikėtis, dominavo „Manchester United“ futbolininkai, tačiau jiems savo pranašumo įrodyti nepavyko, o viena „Aston Villa“ kontraataka, vis dėlto, virto įvarčiu.

Per pridėtinį pirmojo kėlinio laiką C.Benteke pabėgo nuo C.Smallingo, perdavė kamuolį įkertančiam A.Weimannui, o šis jau nepaliko vilčių D.De Gea.

Antrajame kėlinyje, kiek netikėtai, skirtumą padvigubino tas pats A.Weimannas po G.Agbonlahoro perdavimo.

Visai netrukus „Manchester United“ tarsi atsibudo ir vieną po kito pradėjo mušti įvarčius. 58-ąją minutę rezultatą sušvelnino J.Hernandezas, o po 5 minučių to paties Chicharito smūgiuotas kamuolys nuo R.Vlaaro įskriejo į vartus ir rezultatas tapo lygus.

Rungtynių pabaigoje „Manchester United“ sugebėjo išplėšti pergalę. 88-ąją minutę pergalingą įvartį į „Aston Villa“ klubo vartus įmušė tas pats J.Hernandezas, išplėšęs pergalę Sero Alexo Fergusono auklėtiniams.