Kanonieriai namuose 5:0 nepaliko vilčių kitai Londono komandai – „Crystal Palace“.

Pirmasis rungtynių įvartis krito 11-ąją rungtynių minutę, kuomet įvarčiu pasižymėjo „Arsenal“ vidurio gynėjas Gabrielis.

37-ąją minutę nesėkmingai kamuolį į savo vartus nukreipė „Crystal Palace“ vartininkas Deanas Hendersonas.

Kiti trys įvarčiai krito antroje rungtynių pusėje. 59-ąją minutę Kanonierių persvarą įtvirtino Leandro Trossard.

Paskutiniai du įvarčiai buvo pelnyti per pridėtinį rungtynių laiką. Abu sykius pasižymėjo Gabrielis Martinelli.

Po šios pergalės Londono ekipa šoktelėjo į trečiąją „Premier“ lygos poziciją.

Kitose rungtynėse „Brentford“ 3:2 nugalėjo „Nottingham Forest“.

Šis mačas tapo ypatingu tuo, jog po aštuonių mėnesių suspendavimo sugrįžo „Brentfordo“ komandos lyderis Ivanas Toney, kuriam pavyko pasižymėti įvarčiu.

I. Toney 19-ąją rungtynių minutę realizavo baudos smūgį ir išlygino rungtynių rezultatą. Prieš tai įvartį Notingamo komandai pelnė Danilo.

Komandos dar kartą įvarčiais apsikeitė antrojo kėlinio viduryje ,kuomet įvarčius pelnė Benas Mee ir Chrisas Woodas.

Visgi lemiamą žodį 68-ąją rungtynių minutę tarė „Brentfordo“ komandos puolėjas Nealas Maupay, kuris išplėšė šeimininkams pergalę.

Pergalę pasiekęs „Brentford“ aplenkė „Crystal Palace“ ir įsitvirtino 14-oje pozicijoje.