Pirmame kėlinyje aikštėje dominavo „Man United“ futbolininkai, o geriausią progą pasižymėti turėjo būtent C. Ronaldo. 20 min. varžovai savo baudos aikštelėje neleistinai sustabdė prancūzą Paulį Pogbą ir teisėjas skyrė 11 metrų baudinį. Tačiau 803 rezultatyvius smūgius oficialiose rungtynėse per savo karjerą atlikęs C. Ronaldo nepasinaudojo puikia galimybe padidinti įvarčių kraitį ir pasiuntė kamuolį šalia vartų.

Tiesa, dar po 5 min. Jadonas Sancho tiksliu smūgiu kaire koja nuginklavo priešininkų vartininką Joe Lumley ir išvedė „Raudonuosius Velnius“ į priekį.

Tačiau 64 min. jau triumfavo „Middlesbrough“ futbolininkai. Duncanas Watmore'as atliko perdavimą Mattui Crooksui, o pastarasis rezultatą išlygino. Tiesa, prieš perduodamas kamuolį D. Watmore'as sužaidė ranka, tačiau nei teisėjas, nei VAR taisyklių pažeidimo neįžvelgė.

Antroje rungtynių dalyje „Manchester United“ futbolininkai turėjo ne vieną progą pasižymėti, pagrindinis rungtynių laikas baigėsi lygiosiomis 1:1. Įvarčių nebuvo ir pratęsimo metu, tad nugalėtojai paaiškėjo po 11 metrų baudinių serijos.

Jos metu pirmi 15 abiejų komandų futbolininkų smūgų pasiekė tikslą. Užtikrintai baudinį realizavo ir C. Ronaldo, tačiau to pergalei neužteko. 16-as šioje baudinių loterijoje smūgiavęs „Man United“ žaidėjas Anthony Elanga nepataikė į vartus, tad į Anglijos FA taurės aštuntfinalį žengė „Middlesbrough“ ekipa.