Dešimties komandų turnyre pirmauja čempiono titulą ginantis Panevėžio „Ekranas“ (33 tšk.), išsaugojęs penkių taškų persvarą prieš VMFD „Žalgirį“.

Trečiojoje pozicijoje su 23 taškais lieka praėjusio sezono bronzos medalininkė Marijampolės „Sūduva“.

Rezultatyviai 3:3 (1:2) sekmadienį Šiauliuose baigėsi rungtynės tarp vietos „Šiaulių“ ir „Sūduvos“.

Šeimininkai pirmi įmušė įvartį - 9-ą minutę pasižymėjo Santiago Cesanellis, tačiau antro kėlinio viduryje po tikslių Rafaelio Ledesmos (17 min.), Sergejaus Loginovo (32 min.) bei Mariaus Šoblinsko (70 min.) smūgių jau 3:1 pirmavo svečiai.

Kai, atrodė, kad praėjusių sezono bronzos medalininkė „Sūduva“ iškovos aštuntą pergalę, Robertas Vėževičius (88 min.) sušvelnino rezultatą, o Igoris Kozlovas (90+2) jau per teisėjo kompensuotą laiką išlygino rezultatą - 3:3.