Pirmasis rungtynių pusvalandis praėjo itin ramiai, komandos pavojingų progų nekūrė, tiek vienas, tiek kitas vartininkas daug darbo neturėjo.

Vis dėlto pagyvėjimas įvyko kėliniui einant į pabaigą – didelis pavojus prie Vincento Šarkausko vartų kilo po Grato Sirgėdo pakelto kampinio, o jau kitame epizode po komandos kapitono perdavimo į baudos aikštelę krito įvartis – po sumaišties šalia vartų kamuolį į savus vartus pasiuntė Denis Bošnjakas.

Nors antrojo kėlinio pradžioje savąjį šansą turėjo Vilius Armanavičius, 48-ąją minutę krito išlyginamasis dvikovos įvartis – kamuolį į savus vartus šįsyk pasiuntė Matiasas Rale.

Kiek vėliau šūvį iš toli atliko ir Armandas Kučys, tačiau su juo užtikrintai susitvarkė varžovų vartų sargas.

79-ąją minutę mėlynai balti pelnė antrąjį įvartį, kai Njoya Kaderas laimėjo dvikovą galva, kamuolys atšoko P. Popescu, o pastarasis išsiskyrė įvarčiu į tuščius vartus.

Po 2-ojo „TopSPORT“ A lygos“ turo pergalę iškovojęs Kauno rajono „Hegelmann“ klubas pakilo iki 3-iosios turnyro lentelės pozicijos, tuo tarpu „Kauno Žalgiris“ su 1 tašku lieka penktas.

Šeštadienio popietę įvyko dar vienas 2-ojo „TOPsport A lygos“ turo susitikimas, kur ginklus surėmė lygos debiutantai bei svečiai iš Telšių. Lietuvos aukščiausioje lygoje mačas Širvintose vyko pirmą kartą istorijoje, kuriame Vilniaus rajono „TransINVEST“ ekipa tiksint paskutinėms minutėms rezultatu 0:1 (0:0) nusileido Telšių „Džiugui“.

Rungtynes aštriau pradėjo svečiai – pačioje pirmojo kėlinio pradžioje Simoną Moschiną patikrino Christianas Bella, vos po kelių momentų perdavimo į baudos aikštelę sulaukęs Davidas Brazao drebino vartų konstrukciją.

Sužaidus 55 minutes S. Moschinui savo sugebėjimus teko demonstruoti dar sykį, kai gero perdavimo sulaukęs Leifas Estevezas atliko pavojingą smūgį, jau kitos atakos metu „TransINVEST“ ekipoje bandymu šalia vartų išsiskyrė Misaki Sato. Praėjus kelioms minutėms varžovų vartų sargą baudos smūgiu siekė nuginkluoti Dominykas Kubilinskas, visgi vartininkas neklydo.

Namų ekipa taip pat atsakė pavojinga situacija – Ernestas Stočkūnas perdavimą pasiuntė link Yoichi Kawachi, legionierius akrobatišku šuoliu kamuolį pasiekė, bet tikslas pasiektas nebuvo. Vilniaus rajono klubas apgultį rengė ir toliau – Henrique Devensas atliko perdavimą E. Stočkūno link, pastarasis šovė virš vartų. Tiesa, pasižymėti jam sėkmingai trukdė Tomas Dombrauskis.

Vis dėlto įvartis į namų ekipos vartus krito 88-ąją minutę, kai greitos atakos metu varžovus po C. Bellos perdavimo nubaudė po keitimo pasirodęs Nino Noordanus. Marius Paukštė likusią rungtynių dalį turėjo stipriai padirbėti – vartų sargas atrėmė D. Malžinsko bei H. Devenso pavojingus šūvius.

Po pergalės 2-ajame „TOPsport A lygos“ ture „Džiugas“, bent jau laikinai, pakilo į pirmąją turnyro lentelės poziciją bei savo kraityje turi 4 taškus, savo ruožtu pralaimėjimą patyrusi „TransINVEST“ komanda su 3 taškais sąskaitoje rikiuojasi laipteliu žemiau.