Jau 6-ą minutę vietos publiką pradžiugino saugas Bukayo Saka, o 13-ą minutę rezultatą dvigubino norvegas Martinas Odegaardas – 2:0.

Intrigą grąžino vėlyvas svečių įvartis: 86-ą minutę rezultatą sušvelnino puolėjas Matheusas Cunha.

Per likusias minutes „kanonieriai“ išsaugojo minimalų pranašumą ir į savo sąskaitą įsirašė 10-ą pergalę.

„Wolves“ su 15 taškų užima 13-ą vietą.

Vakaro vėlyviausiose rungtynėse Niukasle džiūgavo vietos „Newcastle“ sirgaliai, kurių palaikoma komanda išvargo pergalę prieš „Man United“ ekipą.

Įvartį 56-ą minutę pelnė 22-ejų puolėjas Anthony Gordonas.

Dvikovos pabaigoje svečiams buvo pavykę kamuolį nukreipti į vartus, bet nuošalė fiksuota Harry Maguire'ui.

„Premier“ lygoje Erik ten Hago vadovaujama ekipa su 24 taškais užima 7-ą vietą, „Newcastle“ klubas – 5-as (26 taškai).