Pepo Guardiolo auklėtiniai namuose 3:1 (2:0) susitvarkė su vienais iš lygos autsaiderių „Burnley“ futbolininkais.

Du įvarčius „Man City“ pelnė Julianas Alvarezas (16 ir 22 min.), vieną pridėjo Rodri (46 min.). Paguodos įvartį svečiams per pridėtą antro kėlinio laiką įmušė Ameenas Al-Dakhilas.

Kitame stadione „Liverpool“ 4:1 (2:0) sutriuškino Londono „Chelsea“.

Nugalėtojų gretose pasižymėjo Diogo Jota (23 min.), Conoras Bradley (39 min.), Dominikas Szoboszlai'us (65 min.) ir Luisas Diazas (79 min.).

Darwinas Nunezas 45 min. nerealizavo 11 m baudinio.

„Chelsea“ ekipoje įvarčiu suspindo tik Christopheris Nkunku (71 min.).

Kitas Londono klubas „Tottenham Hotspur“ namie 3:2 (0:1) palaužė „Brentford“ kolektyvą.

Antro kėlinio pradžioje šeimininkus net tris kartus pradžiugino Destiny Udogie (48 min.), Brennanas Johnsonas (49 min.) ir Richarlisonas (56 min.).

„Brentford“ pirmavo po 15 min. Nealo Maupay'aus pelnyto įvarčio, o intrigą 67 min. atkūrė Ivanas Toney.

Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse „Barcelona“ namie 1:0 (0:0) įveikė „Osasuna“.

Vienintelį ir pergalingą įvartį 63-ąją minutę pelnė Vitoras Roque.

„Osasuna“ susitikimą baigė mažumoje – 67 min. prieš save antrą geltoną kortelę išvydo Unai'us Garcia.