Pirmoje rungtynių pusėje aikštėje tvarką darė keletą gerų progų pasižymėti turėjęs „Hull City“ klubas. Svečiai kartą net pasiuntė kamuolį į šeimininkų vartus, tačiau įvartis nebuvo užskaitytas dėl nuošalės.

Blankų žaidimą demonstravusią „Manchester City“ komandą į sunkią pergalę vedė po pertraukos aikštėje pasirodęs puolėjas Alvaro Negredo. Po tikslaus Pablo Zabaletos perdavimo iš krašto jis kamuolį galva į vartus pasiuntė 65 mačo minutę.

Paskutinę rungtynių minutę nuostabiu baudos smūgiu į viršutinį vartų kampą pergalę įtvirtino Mančesterio komandos saugas Yaya Toure.

Rrezultatai:

„Manchester City“ 1-0 „Hull City“

65' [1-0] Alvaro Negredo
90' [2-0] Yaya Toure

„Cardiff City“ 0-0 „Everton“

„West Ham United“ 0-1 „Stoke City“

82' [0-1] Jermaine Pennant

„Norwich City“ 1-0 „Southampton“

68' [1-0] Nathan Redmond

„Newcastle United“ 1-0 „Fulham“

86' [1-0] Hatem Ben Arfa

„Crystal Palace“ 3-1 „Sunderland“

9' [1-0] Daniel Gabbidon
64' [1-1] Steven Fletcher
78' John O´Shea („Sunderland“) parodyta raudona kortelė
79' [2-1] Dwight Gayle (iš 11 m baudinio)
90' [3-1] Stuart O´Keefe