Toliau be kluptelėjimų žygiuoja titulą ginantis „Manchester City“, pasiekęs ketvirtą pergalę. Šį kartą po čempionų volu nugulė „Fullham“ klubas – 5:1 (2:1).

Miestiečiai į priekį išsiveržė 31-ąją minutę po Juliano Alvarezo įvarčio, bet vos po dviejų minučių rezultatą išlygino Timas Reamas.

Tiesa, vėliau sekė vien šeimininkų įvarčiai – pasižymėjo Nathanas Ake (45+5 min.) ir triskart Erlingas Haalandas (58, 70 ir 90+4 min.). Antrasis norvego įvartis pelnytas realizavus 11 m baudinį.

Kitame mače tokią pačią įvarčių fiestą užsuko „Tottenham Hotspur“, kuris išvykoje 5:2 (2:1) sutrypė „Burnley“.

Šeimininkai pirmavo po 4-ąją minutę pelnyto Lyle’o Fosterio įvarčio, bet vėliau net penkis kartus buvo priversti patys traukti kamuolį iš vartų tinklo. Triskart juos baudė Sonas Heung-minas (16, 63 ir 66 min.), po kartą Cristianas Romero (45+2 min.) ir Jamesas Maddisonas (54 min.).

Pačioje mačo pabaigoje paguodos įvartį dar pelnė Joshas Brwonhillas (90+4 min.).

Savo ruožtu Londono „Chelsea“ namie 0:1 (0:0) pralaimėjo „Forest“ futbolininkams. Vienintelį ir pergalingą mačo įvartį 48-ąją minutę pelnė Anthony Elanga.