Šeimininkai pirmieji pelnė įvartį, kai šeštąją minutę pasižymėjo gynėjas Zatas Knightas, bet jau netrukus Nani rezultatą išlygino.

Antrojo kėlinio viduryje Martinas Petrovas vėl išvedė "Bolton" į priekį, taiau tašką "Man Utd" iškovojo tikslus Michaelo Oweno smūgis 74 mačo minutę.

Kitose rungtynėse "Newcastle" išleido turėtą persvarą ir savų žiūrovų akivaizdoje turėjo pripažinti "Stoke" pranašumą 1:2. Tokiu pat rezultatu 1:2 "Wolverhampton" klubas pralaimėjo Birmingemo "Aston Villa" komandai.

"Bolton" 2 -2 "Man Utd"

6' [1 - 0] Zat Knight

23' [1 - 1] Nani

67' [2 - 1] Martin Petrov

74' [2 - 2] Michael Owen

"Wolverhampton" 1 - 2 Birmingemo "Aston Villa"

25' [0 - 1] Stewart Downing

61' [1 - 1] Matthew Jarvis

88' [1 - 2] Emile Heskey

"Newcastle" 1 - 2 "Stoke"

43' [1 - 0] Kevin Nolan (iš 11 metrų baudinio)

68' [1 - 1] Kenwyne Jones

85' [1 - 2] James Perch ("Newcastle", į savus vartus)