„Emirates“ stadiono šeimininkai rungtynes pradėjo daug aktyviau ir į priekį išsiveržė jau 14-ą minutę, kai Alissoną Beckerį nuginklavo Bukayo Saka.

„Kanonieriai“ ir toliau spaudė varžovus bei kūrė progas, tačiau jomis pasinaudoti nepajėgė, o prieš pat ilgąją pertrauką įsimušė patys sau. Po kurioziškos situacijos įvartį į savus vartus įsirašė gynėjas Gabrielis Magalhaes.

Antroje rungtynių pusėje Jurgeno Kloppo auklėtiniai šiek tiek išlygino vaizdą aikštelėje, tačiau lygioje vietoje susidūrus vartininkui A. Beckeriui ir gynėjui Virgilui van Dijkui progos sulaukė ir ja šaltakraujiškai pasinaudojo kitas „Arsenal“ krašto puolėjas Gabrielis Martinelli (67 min.)

Rungtynių eiga toliau buvo apylygi, tačiau „Liverpool“ niekaip nepajėgė lyginti rezultato, o 88-ą minutę jų situaciją dar suprastėjo, kai raudona kortele buvo nubaustas gynėjas Ibrahima Konate.

Po to, per antrą teisėjo pridėtą minutę, galutinį tašką rungtynėse padėjo po keitimo aikštėje pasirodęs Leandro Trossardas. Belgas iš aštraus kampo kamuolį po rikošeto pasiuntė A. Beckeriui tarp kojų ir pasiuntė M. Arteta į visišką ekstazę.

Po šios pergalės Londono klubas kyla į antrą vietą turnyrinėje lentelėje, o pirmoje vietoje lieka „Liverpool“. Abiem klubams pavojų kelia dviem mačais mažiau sužaidusi „Man City“ komanda, kuri žengia 3-ioje vietoje su 46 taškais. Pepo Guardiola kariauna pirmadienį susitinka su „Brentford“ klubu.

Manchester City

Skaudžią nesėkmę prieš Vulverhamptono „Wanderers“ patyrė Londono „Chelsea“ – 4:2, o „Manchester United“ 3:0 įveikė „West Ham“ klubą ir išlaikė stabilią formą.

„Stamford Bridge“ stadione nuostabų pasirodymą surengė „Wolves“ kairiojo krašto puolėjas Mattheusas Cunha, kuris pasižymėjo „hat-trick‘u“. Brazilas tempė saviškius į priekį įvarčius pelnydamas 22-ąją, 63-ią ir 82-ąją realizuodamas 11 m baudinį. Vienintelį kitą svečių įvartį pelnė „Chelsea“ gynėjas Axelis Disasi, kuris 43-ią minutę kamuolį pasiuntė į savus vartus.

„Wolves“ švenčia įvartį

Šeimininkų gretose įvarčius pelnė jaunasis talentas Cole‘as Palmeris (19 min.) ir veteranas centro gynėjas Thiago Silva (86 min.).

Mančesteryje Eriko ten Hago vadovaujami „Raudonieji velniai“ įsirašė užtikrintą pergalę prieš Londono „West Ham“ futbolininkus – 3:0. Pirmasis svečių gynybą 23-iąją minutę pralaužė gimtadienį šventęs Rasmusas Hojlundas. Tokiu būdu danas atšventė savo 21-ąjį gimtadienį.

Antrame kėlinyje vadžias perėmė kitas jaunasis „Man Utd“ talentas Alejandro Garancho. Argentinietis tiksliais smūgiais pasižymėjo 49-ą ir 84-ą minutėmis.