Berlyno Olimpiniame stadione Vokietijos taurės (DFB-Pokal) turnyro finale grumsis Miuncheno „Bayern“ ir Dortmundo „Borussia“ (21.00 val.) ekipos.

„Arsenal“ futbolininkai sieks nutraukti net devynerius metus trunkantį titulų badą visuose frontuose. Pastarąjį kartą „kanonieriai“ nugalėtojais buvo 2005 metais, kai laimėjo būtent FA Cup turnyrą. Londono komanda Anglijos futbolo asociacijos taurę yra iškovojusi dešimt kartų, o finale žaidė 17 sykių. „Hull City“ šio turnyro finale dalyvaus pirmąkart.

Aaronas Ramsey ("Arsenal") apsuptas "Hull" žaidėjų

„Premier“ lygoje ketvirtą vietą užėmęs ir teisę žaisti UEFA Čempionų lygoje įgijęs „Arsenal“ klubas šį sezoną „Hull City“ ekipą, kuri liko 16-a, Anglijos pirmenybėse pranoko abukart – 3:0 ir 2:0.

FA Cup finalas vyks jau 133-ią kartą. Tai seniausios pasaulyje taurės varžybos.

Ypač intriguojantis turėtų būti Vokietijos grandų mačas. „Bayern“ klubas šį sezoną triumfavo Vokietijos čempionate, bet nesugebėjo apginti UEFA Čempionų lygos nugalėtojo titulo. Šios šalies pirmenybėse „Bayern“ ir „Borussia“ ekipos pasidalijo po pergalę – 3:0 ir 0:3.

Miuncheno klubas šalies taurę laimėjo 16-ą kartų, o finale jėgas išmėgins 20-ą sykį. Dortmundo komandai tai bus šešta taurės varžybų lemiama dvikova. „Borussia“ ekipa šiame turnyre nugalėjo tris kartus. Užpernai šis klubas finale įveikė „Bayern“ futbolininkus. Pernai bavarai lemiamose rungtynėse palaužė „Stuttgart“ ekipą.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)