„Chelsea“ futbolininkai šeštadienį finalo rungtynėse „Wembley“ stadione 1:0 įveikė „Manchester United“ vienuolikę.

Antonio Conte kariaunai triumfuoti leido vienintelis Edeno Hazardo įvartis, kurį belgas pelnė 21-ąją minutę realizuodamas 11 metrų baudinį.

Baudinį uždirbo pats E. Hazardas, kuris išprovokavo varžovų gynėjo Philo Joneso pražangą.

63-ąją minutę kamuolį į vartus pasiuntė „Manchester United“ čilietis Alexis Sanchezas, tačiau teisėjai užfiksavo nuošalę.

Jose Mourinho auklėtiniai vėliau sukūrė dar kelis itin pavojingus išpuolius, tačiau nuginkluoti Thibauto Courtois nepasisekė.

„Premier“ lygoje šį sezoną penkti likę „aristokratai“ FA taurę laimėjo aštuntąjį kartą istorijoje.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)