Jau 28-ą minutę „Liverpool“ klubas įtikinamai pirmavo 3:0. 19-ą minutę „Chelsea“ žaidėjas Mickaelis Essienas iš Ganos nukreipė kamuolį į savo vartus po urugvajiečio Luiso Suarezo skersavimo (1:0). 28-ą minutę Jordanas Hendersonas padvigubino raudonųjų persvarą - 2:0. Netrukus danas Danielis Aggeris įmušė trečią įvartį (3:0).

Antro kėlinio pradžioje - 50-ą minutę - „Chelsea“ ekipai pavyko sušvelninti santykį po brazilo Ramireso smūgio (1:3). Tačiau 61-ą minutę Jonjo Shelvey'us pasiekė ketvirtą įvartį (4:1). Beje, 45-ą minutę Stewartas Downing („Liverpool“) dar nerealizavo 11 metrų baudinio.

Po pergalės „Liverpool“ futbolininkai su 52 taškais pakilo viena poziciją aukštyn - į 8-ą vietą - ir tik pagal geresnį įvarčių santykį aplenkė Londono „Fulham“ komandą.

Tuo tarpu „mėlynieji“ patyrė 10-ą nesėkmę šį sezoną ir aukščiau 6-os vietos turnyro lentelėje jau nepakils.

Iki Anglijos čempionato pabaigos lieka vienas turas.

Rezultatas:

„Liverpool“ 4 - 1 Londono „Chelsea“

19' Mickael Essien [1 - 0] („Chelsea“, į savo vartus)
25' Jordan Henderson [2 - 0]
28' Daniel Agger [3 - 0]
50' Ramires [3 - 1]
61' Jonjo Shelvey [4 - 1]

45' Stewart Downing („Liverpool“) nerealizavo 11 metrų baudinio