Velso atstovai pirmavo 1:0 jau 8-ą min. po olando Leroy Fero, kuris pasinaudojo gynėjų klaida, tikslaus smūgio. Tik po pertraukos 54-ą min. po baudos smūgio brazilui Roberto Formino pavyko išvengti nuošalės spąstų ir jis galva išlygino skirtumą 1:1. Mačo pabaigoje 84-ą min. Jamesas Milneris realizavo 11 metrų baudinį ir padėjo svečiams iškovoti pergalę 2:1.

„Liverpool“ ekipai tai buvo penkta pergalė šį sezoną ir ketvirta iš eilės. „Raudonieji“ su 16 taškų pakilo į antrą turnyro lentelės vietą.

„Swansea“ futbolininkai patyrė penktą nesėkmę ir surinkę 4 taškus rikiuojasi tik 17-i.

„Swansea“ 1 - 2 „Liverpool“

8' Leroy Fer [1 - 0]
54' Roberto Firmino [1 - 1]
84' James Milner [1 - 2] (iš 11 metrų baudinio)

„Hull City“ 0 - 2 Londono „Chelsea“

61' Willian [0 - 1]
67' Diego Costa [0 - 2]

„Sunderland“ 1 - 1 „West Bromwich Albion“

35' Nacer Chadli [0 - 1]
83' Patrick van Aanholt [1 - 1]

„Watford“ 2 - 2 „Bournemouth“

31' Callum Wilson [0 - 1]
50' Troy Deeney [1 - 1]
62' Joshua King [1 - 2]
65' Isaac Success [2 - 2]

Londono „West Ham“ 1 - 1 „Middlesbrough“

51' Christian Stuani [0 - 1]
57' Dimitri Payet [1 - 1]