Kitame mače „Tottenham“ futbolininkai namuose 4:0 (1:0) sutriuškino „Newcastle“ komandą. Įvarčius nugalėtojams pelnė Nabilas Bentalebas, Naceras Chadli, Harry Kane'as ir Roberto Soldado.

Jau anksčiau į pusfinalį pateko Londono „Chelsea“ ir „Sheffield United“ (III lyga) klubai.

„Bournemouth“ (II) 1 - 3 „Liverpool“***

20' Raheem Sterling [0 - 1]
27' Lazar Markovič [0 - 2]
51' Raheem Sterling [0 - 3]
57' Dan Gosling [1 - 3]

„Tottenham“*** 4 - 0 „Newcastle“

18' Nabil Bentaleb [1 - 0]
46' Nacer Chadli [2 - 0]
65' Harry Kane [3 - 0]
70' Roberto Soldado [4 - 0]

***- pateko į kitą etapą

Anglijos FA taurės turnyre - „Scunthorpe“ klubo pergalė

Trečiadienį buvo žaidžiamos ir vienerios Anglijos futbolo asociacijos (FA) taurės turnyro 1/64 finalo etapo pakartotinos rungtynės. Šeštos pagal pajėgumą lygos „Worcester“ klubas savo aikštėje susitiko su trečio diviziono „Scunthorpe“ komanda ir pralaimėjo varžovams po 11 metrų baudinių serijos 1:2. Pagrindinis laikas ir pratęsimas baigėsi 1:1, o baudinių serijoje sėkmė 4:3 lydėjo „Scunthorpe“ futbolininkus.

Pirmas mačas baigėsi lygiosiomis 1:1.

Anglijos FA taurės turnyro rezultatas:

„Worcester“ (VI) 1 - 2 „Scunthorpe“ (III)***, - po 11 metrų baudinių serijos (pagrindinis laikas ir pratęsimas 1:1, baudiniai - 3:4.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (19)