Paskutinėse jo rungtynėse „Manchester United“ futbolininkai svečiuose 4:3 (2:0) palaužė „Wolverhampton Wanderers“ klubą.

Du kartus pirmavę dviejų įvarčių skirtumu (2:0 ir 3:1) mančesteriečiai per pridėtą laiką leido varžovams išlyginti rezultatą, tačiau tiksint paskutinėms kompensuoto laiko minutėms visgi sugebėjo išplėšti pergalę.

Tai 90+7 minutę įveikęs kelis varžovus technišku smūgiu padarė 18-metis saugas Kobbie Mainoo.

Prieš tai įvarčiai apsikeitė Marcusas Rashfordas (5 min.), Rasmusas Hojlundas (22 min.) ir Scottas McTominay'us (75 min.) bei Pablo Sarabia (71 min. iš 11 metrų baudinio), Maxas Kilmanas (85 min.) ir Pedro Neto (90+5 min.).

„Man United“ su 35 taškais turnyro lentelėje pakilo į 7 vietą, o „Wolves“ su 29 taškais žygiuoja 11-i.

Pirmauja 51 tašką sukaupęs FC „Liverpool“.