Rungtynėse aktyviau atrodė šeimininkų komanda – jau mačo pradžioje tik Philo Bardsley pastangomis buvo sulaikytas pavojingas Weso Hoolahano reidas.

Visgi „Norwich“ pasiekė savo – po baudos smūgio Sebastianas Bassongas buvo pirmas prie kamuolio ir jo vieno lietimo smūgis skriejo tiesiai į varžovų vartus. Šeimininkai savo persvarą padvigubino 35 minutę, kai po Alexandre'o Tettey perdavimo, Anthony Pilkingtonas nuginklavo Simoną Mignolet - 2:0.

Pirmo kėlinio pabaigoje svečiai sugebėjo sušvelninti rezultatą – Adamas Johnsonas atidavė perdavimą Craigui Gardneriui, o šis smūgiu pažemė pasiuntė kamuolį į vartus (1:2).

Antrajame kėlinyje „Norwich“ futbolininkai buvo kur kas atsargesni, tačiau svečiai iš Sanderlando kurį laiką buvo užspaudę šeimininkų vartus ir čia padirbėti teko „geltonųjų“ gynybai bei vartininkui Davidui Bunnui. Visgi jie šventė pergalę 2:1.

Runtynės:

„Norwich“ 2 – 1 „Sunderland“
8' [1 – 0] Sebastian Bassong
35' [2 – 0] Anthony Pilkington
44' [2 – 1] Craig Gardner