„Manchester United“ savo stadione 2:1 (1:0) įveikė Birmingamo „Aston Villą“ ir pavijo titulą ginantį „Liverpool“ klubą.

Ole Gunnaro Solskjaero auklėtinius 40 minutę į priekį išvedė smūgiu galva pasižymėjęs Anthony Martialis.

Antrame kėlinyje 58 min. rezultatą iš arti išlygino Bertrandas Traore, bet jau po poros minučių, 61 min., Paulio Pogbos uždirbtą 11 metrų baudinį realizavo Bruno Fernandesas.

Mačo pabaigoje svečiai tiesiog užgulė mančesteriečių vartus, bet išplėšti lygiųjų nesugebėjo.

„Man United“ su 33 taškais susilygino su vienvaldžio lyderio poziciją praradusiu „Liverpool“.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (15)