Šeimininkų gretose dubliu pasižymėjo Aleksandras Isakas, po įvartį pelnė Anthony Gordonas ir Fabianas Scharas.

Įdomu tai, jog „Šarkos“ kamuolį valdė vos 27 procentus laiko, bet sugebėjo atlikti 18 smūgių į vartus. Tuo metu Londono klubas smūgiavo 11 kartų, bet sėkmės prie varžovų vartų nerado.

Skaudžią nesėkmę patyręs „Tottenham“ klubas nepasinaudojo šansu pakilti į ketvirtąją vietą, kurioje šiuo metu yra Birmingemo „Aston Villa“.

Tuo metu „Newcastle United“ (50 taškų) turi dešimčia taškų mažiau už šio vakaro varžovus ir žengia šeštoje vietoje.

Kitose rungtynėse „Manchester United“ du kartus lygino rezultatą, bet iki pergalės „Raudoniesiems velniams“ pritrūko. Eriko ten Hago auklėtiniai svečiuose 2:2 sužaidė su „Bournemouth“ futbolininkais.

Šeimininkus į priekį 16-ąją minutę išvedė Dominicas Solanke, o po 15-os minučių rezultatą išlygino Bruno Fernandesas.

Ilgai lygiu rezultatu svečiai nesidžiaugė, kadangi, 36-ąją minutę Bornmuto ekipą į priekį išvedė Justinas Kluivertas.

64-ąją minutę Adamas Smithas sužaidė ranka baudos aikštelėje ir arbitras skyrė vienuolikos metrų baudinį, kuris virto antruoju B. Fernandeso įvarčiu.

„Manchester United“ su 50 taškų lieka septintoje vietoje, o „Bournemouth“ su 42 taškais užima dvyliktą poziciją.

Kiti rezultatai:

„Brentford“ 2:0 „Sheffield United“

„Burnley“ 1:1 „Brighton“

„Manchester City“ 5:1 „Luton Town“

„Nottingham Forest“ 2:2 „Wolverhampton“

Vokietijoje pergalę iškovojo Miuncheno „Bayern“. Thomo Tuchelio auklėtiniai namuose 2:0 pranoko „Koln“ klubą.

Abu įvarčiai krito antrajame kėlinyje, kai pasižymėjo portugalas Raphaelis Guerreiro, 90+3 minutę pasižymėjo Thomasas Mulleris.

Bavarai išlaiko teorines viltis apginti čempiono titulą, bet šansai yra migloti. Nuo Lėverkuzeno „Bayer“ ekipos daugkartiniai čempionai atsilieka 13 taškų ir turi sužaidę vieneriomis rungtynėmis daugiau. „Bayern“ liko žaisti penkias rungtynes Vokietijos pirmenybėse.

Tuo metu „Koln“ su 22 taškais užima 17-ąją vietą ir artėja prie iškritimo iš aukščiausios lygos.

Kitose rungtynės svarbią pergalę pasiekė Dortmundo „Borussia“, kuri 2:1 palaužė Menchengladbacho „Borussia“.

Abu įvarčius svečiams pelnė Marcelis Sabitzeris, o rezultatą šeimininkų gretose sušvelnino Maximilianas Woberis.

Pergalę pasiekęs Dortmundo klubas taškais išsilygino su „RB Leipzig“ (56 taškai) ir dalinasi 4-5 pozicijas. Būtent šios komandos tarpusavyje kausis dėl paskutinio kelialapio į kito sezono UEFA Čempionų lygą.

Tuo metu Menchengladbacho komanda su 31 tašku rikiuojasi vienuoliktoje vietoje.

„Bochum“ 1:1 „Heidenheim“

„Mainz“ 4:1 „Hoffenheim“

„RB Leipzig“ 3:0 „Wolfsburg“

„Stuttgart“ 3:0 Frankfurto „Eintracht“