Pirmo įvarčio ilgai laukti nereikėjo – jau 1-ą mačo minutę po gražaus Antonio Valencia ir Wayne‘o Rooney derinio vartininką smūgiu galva nuginklavo W. Rooney.

56-ą minutę svečių iš Mančesterio saugas Michaelas Carrickas perėmė netikslų Joey Bartono perdavimą, gražiai nusivarė kamuolį iki pat šeimininkų baudos aikštelės prieigų ir pasiuntė jį į Radeko Černy ginamus vartus.

Rungtynės baigėsi „Man Utd“ ekipos pergale rezultatu 2:0. Ji iki kito sekmadienio mačo tarp „Manchester City“ ir „Arsenal“ klubų pabaigos liko pirmoje pozicijoje.

Tačiau „miestiečiai“ 1:0 įveikė „kanonierius“ ir išstūmė konkurentus - „United“ futbolininkus - iš lyderių pozicijos. „City“ ekipai vienintelį ir pergalingą įvartį 52-ą minutę pelnė ispanas Davidas Silva.

Londono „Tottenham“ klubas namuose kukliai 1:0 laimėjo prieš „Sunderland“ komandą ir šoktelėjo į trečią vietą, laipteliu žemyn nustumdamas Londono „Chelsea“ ekipą. Pergalę lėmė ruso Romano Pavliučenkos taiklus smūgis 61-ą susitikimo minutę.

Kitose sekmadienio rungtynėse „Liverpool“ klubas išvykoje nugalėjo Birmingemo „Aston Villa“ komandą ir pakilo į 6-ą vietą. Įvarčius nugalėtojams pelnė Craigas Bellamy ir slovakas Martinas Skrtelis. „Aston Villa“ futbolininkai lieka 10-i.

„Quenns Park Rangers“ 0 – 2 „Manchester United“

1‘ [0 – 1] Wayne Rooney
56‘ [0 – 2] Michael Carrick

Birmingemo „Aston Villa“ 0 - 2 „Liverpool“

11' [0 - 1] Craig Bellamy
15' [0 - 2] Martin Skrtel

Londono „Tottenham“ 1 - 0 „Sunderland“

61' Roman Pavliučenko [1 - 0]

„Manchester City“ 1 - 0 Londono „Arsenal“

53' David Silva [1 - 0]