Tai pirmas kartas nuo 2006-ųjų Egipto sėkmės, kuomet Afrikos pirmenybes laimėjo turnyro šeimininkė.

Nigerija pirmavo po Williamo Troost-Ekongo įvarčio 38-ą minutę.

Po pertraukos Francko Kessie (62') ir Sebastieno Hallerio (81') įvarčiai pergalę nukalė DKK rinktinei.

Įdomu tai, kad pergalingo įvarčio autorius S. Halleris vos prieš metus džiaugėsi pergalinga kova prieš sėklidžių vėžį.

Buvęs „Kauno Žalgirio“ ir „Riterių“ puolėjas Teremas Moffi pralaimėjusiųjų gretose žaidė nuo 86-os minutės.

Dramblio Kaulo Krantas tik paskutinę akimirką įsliuogė į aštuntfinalį ir pasirodymą jau tęsė be savo vyriausiojo trenerio.

Po patirto sutriuškinimo grupių etape prieš Pusiaujo Gvinėją 0:4 nieko nebelaukiant buvo atleistas treneris iš Prancūzijos Jeanas-Louis Gasset. Rinktinės vairą perėmė jo asistentas Emerse Fae.

Pusfinalyje DKK rinktinė 1:0 pranoko Kongo futbolininkus, ketvirtfinalyje – po pratęsimo 2:1 Malio rinktinę, aštuntfinalyje – po baudinių serijos įveiktas Senegalas, kuris šiame čempionate gynė čempionų titulą.

Bronzos medalius iškovojo PAR futbolininkai.