Pirmame kėlinyje AC „Milan“ ekipai žaisti nesisekė.

O 26-ą minutę „Bologna“ futbolininkas Gastonas Ramirezas pasiuntė kamuolį į Christiano Abbiati ginamus vartus - 0:1.

Antrame kėlinyje „Milan“ ekipa sukūrė nemažai progų, tačiau įvarčio nepelnė. Rungtynėms artėjant į pabaigą, atrodė, kad „Rossoneri“ futbolininkams nepavyks išlyginti rezultato, tačiau po Urby Emanuelsono perdavimo švedas Z. Ibrahimovičius išlygino rezultatą ir išplėšė tašką, kuris yra labai svarbus, norint apginti čempionų titulą.

Kitose rungtynėse taip pat užfiksuotos trejos lygiosios. Milano „Inter“ svečiuose nesugebėjo įveikti „Florentina“ futbolininkų (0:0), „Cesena“ komanda namuose susitiko su „Palermo“ ekipa ir rungtynės baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis (2:2), Romos „Lazio“ klubas namuose su „Lecce“ ekipa sužaidė taikiai (1:1) ir Genujos „Genoa“ namuose triuškinančiai pralaimėjo „Siena“ komandai (1:4).

Vėlyvose sekmadienio rungtynėse Turino „Juventus“ klubas namuose 4:0 (3:0) sutriuškino AS „Roma“ komandą ir turnyro lentelėje iš pirmos vietos išstūmė AC „Milan“ ekipą. Lyderius dabar skiria trys taškai.

„Juventus“ klubo gretose dukart pasižymėjo Arturo Vidalis, po vieną įvartį įmušė Andrea Pirlo ir Claudio Marchisio.

49‘ [0 - 4] Luigi Giorgi
79‘ [1 - 4] Cristiano Del Grosso (į savus vartus)

„Juventus“ 4 - 0 „Roma“

4' Arturo Vidal [1 - 0]
8' Arturo Vidal [2 - 0]
29' Andrea Pirlo [3 - 0]
52' Claudio Marchisio [4 - 0]

27' Maarten Stekelenburg („Roma“) - raudona kortelė
29' Andrea Pirlo („Juventus“) - nerealizavo 11 metrų baudinio