Lietuvis žaidė visą mačą, o pergalingo įvarčio autoriumi tapo kolumbietis Rogeris Canas Henao (81 min.).

Pergale autsaiderių (7-12 vietos) varžybas pradėjo Taldykurgano „Žetysu“ ekipa, kurios sudėtyje nebuvo registruotas Gediminas Vičius.

„Žetysu“ futbolininkai svečiuose 3:1 (2:1) nugalėjo Kustanajaus „Tobol“ ekipą su Arūnu Klimavičiumi ir Deividu Matulevičiumi.

A. Klimavičius vietą aikštėje po pertraukos užleido baltarusiui Ivanui Sadovničiui, o D. Matulevičius nuo antro kėlinio pradžios rungtyniavo vietoje serbo Ognjeno Krašičiaus.

Dviem įvarčiais prie pergalės prisidėjo Ruslanas Galiakberovas (3 ir 72 min.), vienu - Bauržanas Turysbekas (16 min.).

Vienintelio įvarčio autorius aikštės šeimininkų gretose - Igoris Zenkovičius (14 min. iš 11 m baudinio).