Pagrindinėje sudėtyje susitikimą pradėjęs lietuvis 60-ą minutę vietą aikštėje užleido pergalingo įvarčio autoriui Danilo (71 min>).

Kazachstano futbolo čempionato pirmauja Almatos „Kairat“ (32 tšk.) klubas, lenkiantis „Astana“ (28 tšk.) futbolininkus.

Antrą vietą autsaiderių (7-12 vietos) turnyre užima Kustanajaus „Tobol“ (20 taškų) komanda su Arūnu Klimavičiumi ir Deividu Matulevičiumi.

„Jagiellonia“ pakilo į penktą vietą

Ketvirtą pergalę Lenkijos futbolo aukščiausiosios lygos (Ekstraklasa) devintojo turo rungtynėse iškovojo ir į penktą vietą pakilo Balstogės „Jagiellonia“ (14 tšk.) su Fiodoru Černychu, namuose 1:0 (1:0) įveikusi šešiolikos komandų turnyro autsaiderę Poznanės „Lech“ (4 tšk.) ekipą.

F. Černychas žaidė iki 75 minutės, kai jį aikštėje pakeitė ukrainietis Tarasas Romančiukas.

Lenkijos čempionate pirmauja Glivicių „Piast“ (21 tšk.) klubas, lenkiantis Varšuvos „Legia“, Ščecino „Pogon“ ir Lubino „Zaglębie“ (po 15 tšk.) futbolininkus.

Belsko-Bialos „Podbeskidzie“ (7 taškai) komanda su vartininku Emilijumi Zubu – keturiolikta.

Ž. Karčemarskas nepraleido įvarčio Turkijoje

Antrą pergalę 2015-2016 metų sezono Turkijos futbolo elito čempionato penktojo turo rungtynėse iškovojo ir į devintą vietą pakilo „Gaziantepspor“ (7 tšk.) klubas, kurio vartus gynė Žydrūnas Karčemarskas.

Sekmadienį namuose „Gaziantepspor“ futbolininkai 1:0 (0:0) įveikė į tryliktą poziciją smuktelėjusią „Kayserispor“ (5 tšk.) ekipą.

Pergalingą įvartį į svečių vartus įmušė Muhammetas Demiras (62 min. iš 11 m baudinio).

Susitikimą šeimininkai baigė be pašalinto iš aikštės Muhammedo Ildizo (87 min.).

Aštuoniolikos komandų turnyre pirmauja Stambulo „Fenerbahče“ (13 tšk.) klubas, lenkiantis Trabzono „Trabzonspor“ (10 taškų) futbolininkus.

Vartininko V. Černiausko atstovaujama komanda Rumunijos lygos susitikimą baigė lygiosiomis

18-ą tašką Rumunijos aukščiausiosios lygos vienuolikto turo rungtynėse iškovojo ketvirtą vietą užimantis Bukarešto „Dinamo“ klubas su vartininku Vytautu Černiausku, svečiuose mačą su dvyliktojoje pozicijoje esančia „Botošani“ (8 tšk.) ekipa baigęs lygiosiomis 1:1 (1:1).

Po Gabrielio Cabreros (27 min.) tikslaus smūgio į lietuvio ginamus vartus šeimininkai pirmavo, tačiau rezultatą dar pirmame kėlinyje išlygino Marcelas Essombe (45+2 min.).

Keturiolikos komandų turnyre pirmauja Džurdžu „Astra“ (21 tšk.), lenkianti Mamajos „Viitorul“ (20 tšk.) futbolininkus ir Tirgu Žiu „Pandurii“ (19 tšk.) klubą.

Šalies čempionė Bukarešto „Steaua“ (16 tšk.) komanda užima šeštą vietą.