Pirmieji iniciatyvą perėmė nominalūs aikštės šeimininkai. Oskaro Lukošiūno galva smūgiuotą kamuolį beveik nuo vartų linijos atmušė Valdas Paulauskas, po Aarono Olugbogi bandymo komandą gelbėjo Mantas Bertašius.

Išsiveržti į priekį dainaviečiams pavyko 29-ąją minutę – tada pirmą savo įvartį Lietuvos čempionate pelnė Renatas Banevičius. Kitoje aikštės pusėje nuo Cesinha smūgio apsigynė Volodymyras Krynskis, kiek vėliau Davoras Rakičius būtų pelnęs įvartį, bet „Banga“ išgelbėjo Antonio Lara.

Po pertraukos individualiu meistriškumu sužibėjo Artiomas Baftalovskis, ukrainietis efektingai nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą. Tiesa, per paskutinį mačo pusvalandį svečiai likvidavo deficitą.

65-ąją minutę dėkingai baudos aikštelėje atšokusį kamuolį į vartus nukreipė Dovydas Norvilas, o dar vėliau uždirbo baudinį, kurį po 16 minučių realizavo Vilius Piliukaitis. Gargždų ekipa lemiamo šturmo nesurengė ir turėjo daugiau gintis, kadangi 87-ąją minutę buvo pašalintas Justinas Januševskis.

Lyderių mūšis – be įvarčių

A lygoje ir toliau nepralaužiama gynyba gali pasigirti Telšių „Džiugas“. Čempionato lyderiai 6-ajame ture namuose sužaidė be įvarčių su Kauno rajono „Hegelmann“ futbolininkais – 0:0.

Andriaus Lipskio treniruojama komanda aktyviai pradėjo rungtynes. Darbo turėjo Vincentas Šarkauskas, atrėmęs Dominyko Kubilinsko bandymą. Kur kas daugiau padirbėti turėjo Marius Paukštė – vartų sargas apsigynė nuo Michaelo Thuique poros smūgių.

Kėliniui artėjant į pabaigą pavojingai atakavo Klaudijus Upstas, tačiau „Džiugo“ vartininkas vėl buvo nepramušamas.

Po pertraukos svečiai ilgiau kontroliavo kamuolį, bet daug grėsmingų momentų prie abiejų vartų sukurta nebuvo. Abu vartininkai susitvarkė su D. Kubilinsko bei Leo Ribeiro smūgiais.

„Džiugas“ turi 12 taškų ir rikiuojasi pirmas, „Hegelmann“ ekipa su 11 taškų žengia antra.