Čempiono titulą ginantis „Panevėžys“ Telšių „Ateities“ progimnazijos stadione nesugebėjo įveikti vietos „Džiugo“ – lygiosios 0:0 (0:0).

Kaip ir pirmame sezono mače Marijampolėje tarp „Sūduvos“ ir „Šiaulių“, taip ir antrajame tikslių smūgių žiūrovai neišvydo.

Dvikovos pradžioje pavojingai galva smūgiavo Linas Klimavičius, sužaidus kiek mažiau nei 20 minučių bandymu šalia vartų atsakė Leifas Estevezas. Tiesa, likusią kėlinio dalį Marius Paukštė turėjo paprakaituoti bei atremti tiek varžovų smūgį galva, tiek smūgį iš toli.

Antrąją pusę telšiškiai pradėjo pirmuoju smūgiu į vartų plotą – pažeme smūgiavo Christianas Bella. 58 minutę su kamuoliu buvęs Ch. Bella jį perdavė Davidui Brazao, pastarojo šūvis tikslo nepasiekė. Vos už kelių momentų pasižymėti dar kartą bandė Ch. Bella, tačiau su situacija užtikrintai tvarkėsi Vytautas Černiauskas.

Sužaidus kiek daugiau nei valandą, „Panevėžio“ puolėjas Nika Kačarava buvo atsidūręs prieš varžovų vartus, tačiau savosios progos jis neišnaudojo. 77 min. Nojus Lukšys efektingais veiksmais prasiveržė pro varžovų gynybą, bet smūgiuotas kamuolys skriejo šalia vartų.

Įdomu, kad be įvarčių baigėsi ir pagrindinis LFF Supertaurės susitikimo tarp to paties „Panevėžio“ ir Vilniaus rajono „TransInvest“ klubų laikas, tačiau panevėžiečiai triumfavo 11 baudinių serijoje.

Taikiai išsiskyrė ir Gargždų miesto stadione susirėmę „Bangos“ bei „Kauno Žalgirio“ futbolininkai – 1:1 (0:0).

Antrame kėlinyje įvarčiais apsikeitė Vilius Armanavičius (72 min.) ir Robertas Vėževičius (82 min.).

20 minutę po Cesinhos ilgo perdavimo kamuolio baudos aikštele sulaukė Carlosas Eduardo, visgi, futbolininkas pasižymėti nesugebėjo. Kauniečius sėkmė lydėjo ir toliau, kadangi puikią progą pelnyti įvartį galva turėjęs Robertas Vėževičius ja nepasinaudojo.

Po kelių minučių gaisras kilo ir kitoje aikštės pusėje, kur vartų link įkirtinėjęs Artūras Dolžnikovas savojo šanso nerealizavo. Pirmosios susitikimo pusės pabaigoje rezultatyviai ataką galėjo užbaigti ir Armandas Kučys, visgi jo šūvis skriejo netaikliai.

55 min. iš už baudos aikštelės ribų smūgiavo Žanas Benedičičius, pastarojo smūgiuotas kamuolys praskriejo šalia virspto. Sužaidus beveik pusvalandį Benas Šatkus savo baudos aikštelėje sužaidė ranka – prie 11 metrų atžymos stojęs Gratas Sirgėdas galėjo išvesti žaliai-baltus į priekį, bet tam sutrukdė šūvį atrėmęs Mantas Bertašius.

Kiek vėliau savo meistriškumą vėl demonstravo M. Bertašius, kuriam savo komandą teko gelbėti po G. Sirgėdo pavojingo baudos smūgio. Visgi 72 min. gargždiškių gynybą svečiai pralaužė – kamuolį perėmęs Vilius Armanavičius tiksliu bandymu į artimąjį vartų kampą pelnė pirmąjį čempionato įvartį.

Rezultatas lygus tapo 82 min., kai verpstę atlikęs Robertas Vėževičius kamuolį pasiuntė į Deivido Mikelionio ginamus vartus. Jau per pridėtą teisėjo laiką pergalę išplėšti galėjo Matias Rale, tačiau M. Bertašius neklydo.