Pirmame kėlinyje geriau rungtyniavo vilniečiai, jie sukūrė keletą momentų įvarčiui pasiekti. Realiausią progą pasižymėti kėlinio viduryje turėjo legionierius iš Rusijos Aleksandras Kurnajevas, tačiau ja nepasinaudojo.

„Banga“ po staigios atakos taip pat galėjo išsiveržti į priekį – Gytis Gailius vienas išsiveržė prieš sostinės komandos vartininką Marių Rapalį, bet kamuolį spyrė tiesiai į jį.

Kėlinio pabaigoje „Žalgiriui“ pagaliau pavyko nuginkluoti svečių vartininką. Legionierius iš Rusijos A. Nagumanovas prasiveržė kairiu kraštu ir smūgiavo taikliai – 1:0.

Antro kėlinio pradžioje pavojingą ataką surengė Gargždų futbolininkai, bet po kampinio galva smūgiavo netaikliai.

72 minutę gargždiškis Rimvydas Grudys sužaidė netiksliai, kamuolį perėmė žalgirietis Deivydas Matulevičius ir prasiveržęs nepaliko šansų svečių vartininkui – 2:0. Netrukus pavojinga ataka atsakė „Banga“. Gargždiškiams rungtynių pabaigoje pavyko sušvelninti rezultatą – baudos smūgiu įvartį pelnė Andrius Lipskis – 1:2.

Tačiau po trijų minučių vėl džiūgavo „Žalgirio“ gerbėjai – po Edgaro Mastianicos perdavimo savo antrą įvartį šiame mače pelnė D. Matulevičius. Tad Vitalijaus Stankevičiaus auklėtiniai laimėjo įtikinamai – 3:1.

„Kruoja“ svečiuose parklupdė „Sūduvą“

Marijampolėje užfiksuota staigmena. Lygos lyderė vietos „Sūduva“ 1:2 (0:1) nusileido Pakruojo „Kruojai“, nors daugiau nei pusvalandį turėjo vieno žaidėjo pranašumą, nes 56 minutę iš aikštės už antrą geltoną kortelę buvo pašalintas svečių saugas Donatas Petrauskas.

Marijampoliečiai aktyviau pradėjo rungtynes, tačiau pirmi praleido įvartį. Kėlinio viduryje po baudos smūgio kamuolys atiteko legionieriui iš Latvijos Stanislavui Pihockiui, o šis iš kelių metrų pasiuntė kamuolį į vartus.

Antrąjį kėlinį aikštės šeimininkai pradėjo ypač aktyviai, tačiau rezultatą išlygino tik 64 minutę. Pasižymėjo vos prieš kelias akimirkas aikštėje pasirodęs puolėjas Ričardas Beniušis. Tačiau tai buvo viskas, ką sugebėjo padaryti Suvalkijos komanda.

„Kruoja“, nors ir žaisdama be pašalinto D. Petrausko, iškovojo pergalę. 74 minutę po šiurkščios marijampoliečių klaidos Giedrius Slavickas iš arti nukreipė kamuolį į vartus - 2:1.

„Žalgiris“ 3 - 1 „Banga“

43' Andrej Nagumanov [1 - 0]
72' Deivydas Matulevičius [2 - 0]
85' Andrius Lipskis [2 - 1]
88' Deivydas Matulevičius [3 - 1]

„Sūduva“ 1 - 2 „Kruoja“

21' Stanislav Pihocki [0 - 1]
64' Ričardas Beniušis [1 - 1]
74' Giedrius Slavickas [1 - 2]

56' Donatas Petrauskas („Kruoja“) - raudona kortelė