7 min. Danielis Gunevičius puikiu perdavimu užklupo varžovų gynybą nepasiruošusią ir vieną prieš vartus išvedė Luką Sendžiką, kuris šaltakraujiškai nukreipė kamuolį į tolimą vartų kampą.

60 min. Donatas Strockis baudos smūgiu privertė Vitalį Artjomenką atmušti kamuolį prieš save, o prie jo pirmasis atskubėjo R. Vėževičius, kuris pasiuntė į tuščių vartų tinklą.

Įmušusi įvartį „Kruoja“ ėmė dominuoti aikštėje: 78 min. R ičardas Beniušis atmetė kamuolį į baudos aikštelę įkirtusiam R.Vėževičiui, tačiau saugo smūgiuotas kamuolys kliudė gynėją ir nuriedėjo už galinės linijos.

„Kruojos“ įvarčio autorius privalėjo įmušti antrą kartą 85 min.: pakruojiškiams žaibiškai įžaidus kamuolį po pražangos kairiajame krašte Vaido Pocevičiaus tolimą smūgį pažeme dar kartą prieš save atrėmė V. Artjomenka, bet arčiausiai kamuolio atsidūręs R. Vėževičius įsigudrino galva nepataikyti į tuščius vartus.

„Sūduva“ sutriuškino „Šiaulius“

Marijampolės „Sūduva“ su trenksmu sugrįžo į pergalių kelią A lygoje. Suvalkijos klubas antrajame kėlinyje įmušė penkis įvarčius ir iškovojo užtikrintą pergalę Šiauliuose prieš vietos „Šiaulius“ - 5:1 (0:0).

Rezultatyviausias lygos futbolininkas Nerijus Valskis prie pergalės prisidėjo vienu įvarčiu. Puolėjo sąskaitoje – jau 20 taiklių smūgių sezone.

Rungtynės:

Alytaus „Dainava“ 1 - 1 Pakruojo „Kruoja“
7' [1 - 0] Lukas Sendžikas
60' [1 - 1] Robertas Vėževičius

Šiaulių „Šiauliai“ 1 - 5 Marijampolės „Sūduva“
47' [0 - 1] Maximilliano Ugge
52' [0 - 2] Nerijus Valskis
68' [0 - 3] Karolis Cvedukas
76' [0 - 4] Petaras Basičius
86' [1 - 4] Dovydas Medžiaušis
89' [1 - 5] Mohamad Kdouh