Įnirtingiausias dienos mačas vyko Vilniuje, kur sostinės derbyje eilinį kartą susikovė "Žalgiris" ir "Vilnius". Pirmasis mačo kėlinys baigėsi taikiai, tačiau antrasis klostėsi nervingai ir 80 minutę varžovų gynybą pagaliau pralaužė ir savo komandą į priekį išvedė "Vilniaus" brazilas Mulleris. Visgi žalgiriečiai kovėsi iki galo ir paskutinę minutę rezultatą išlygino Igoris Morinas, o susitikimui pasibaigus įtampos neišlaikė ir raudoną kortelę gavo "Vilniaus" vartininkas Maciejus Kijewskis.

Sensacingai rungtynės prasidėjo Kaune - vienas lygos autsaiderių formalus susitikimo šeimininkas Kėdainių "Nevėžis" 5 minutę po Mariaus Činiko smūgio išsiveržė iš priekį rungtynėse su "Kaunu", tačiau jau po poros minučių rezultatas tapo lygus, o įvarčiais pirmojo ir antrojo kėlinio pabaigose pergalę kauniečiams įtvirtino Ričardas Beniušis ir Edinas Pehličius.

Marijampolėje vietos "Sūduva" neatsilaikė prieš kitą pretendentą į čempionų titulą Panevėžio "Ekraną". 15 minutę svečiai pirmavo, kai įvartį į savo vartus įsimušė Mantas Samusiovas, ir nors po pertraukos Karoliui Jasaičiui buvo pavykę atstatyti lygiąsias, per 11 minučių vienas po kito įmušė Arūnas Klimavičius, Egidijus Varnas bei Povilas Lukšys ir "Ekranas" iškovojo pergalę įtikinama persvara.

Vis labiau atsigauna Klaipėdos "Atlantas" - pamario klubų susitikime uostamiesčio ekipa šį kartą 2:1 įveikė "Šilutę". Nugalėtojams įvarčius pelnė legionieriai Jevgenijus Poliakovas ir Maksimas Morozovas, o pagudos įvartį absoliučios lygos autsaiderės "Šilutės" gretose įmušė Mindaugas Grigalevičius.

Po šios pergalės "Atlantas" dalijasi 3-4 vietas su Vilniaus "Vėtra", kuri vėliausiose dienos rungtynėse savo aikštėje nesugebėjo nugalėti "Šiaulių" komandos. "Vėtra" pirmavo po 31 minutę Aido Preikšaičio realizuoto 11 metrų baudinio, bet fortūna šiame ture gynėjų nelydėjo ir antrojo kėlinio viduryje Nerijus Sasnauskas įsimušė įvartį sau ir nulėmė lygiasias.

12 turo rezultatai:

"Žalgiris" 1 - 1 "Vilnius"

80` [0 - 1] Muller Silva

90` [1 - 1] Igoris Morinas

93` Maciej Kijewski ("Vilnius") pašalintas iš aikštės

"Nevėžis" 1 - 3 "Kaunas"

5` [1 - 0] Marius Činikas

7` [1 - 1] Rolandas Slepakovas (į savo vartus)

40` [1 - 2] Ričardas Beniušis

85` [1 - 3] Edin Pehlič

"Sūduva" 1 - 4 "Ekranas"

15` [0 - 1] Mantas Samusiovas (į savo vartus)

51` [1 - 1] Karolis Jasaitis

64` [1 - 2] Arūnas Klimavičius

69` [1 - 3] Egidijus Varnas

75` [1 - 4] Povilas Lukšys

"Šilutė" 1 - 2 "Atlantas"

38` [0 - 1] Evgenij Poliakov

77` [0 - 2] Maksim Morozov

87` [1 - 2] Mindaugas Grigalevičius

"Vėtra" 1 - 1 "Šiauliai"

31` [1 - 0] Aidas Preikšaitis (11m.)

69` [1 - 1] Nerijus Sasnauskas (į savo vartus)

Turnyro lentelė (vieta, komanda, žaista rungtynių, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):