Net tris įvarčius nugalėtojams pelnė armėnų kilmės rusas Davidas Aršakianas (1, 37 ir 57 min.), po vieną tikslų smūgį pridėjo Lukas Kochanauskas (49 min.) ir Artiomas Gurenka (71 min.).

Po šios pergalės trakiškiai prie pirmoje vietoje žengiančio Vilniaus „Žalgirio“ priartėjo iki dviejų taškų, tačiau žalgiriečiai dar yra žaidę vienu maču mažiau.

Dar skambesniu rezultatu pergalę iškovojo Marijampolės „Sūduva“, kuri net 6:0 (2:0) sutraiškė Šiaulių „Šiaulius“ ir pakilo į trečią turnyro lentelės poziciją.

„Hat-tricku“ šiame mače pasižymėjo Tomas Radzinevičius, su 15 įvarčių išsiveržęs į priekį rezultatyviausių lygos žaidėjų sąraše.

Po vieną įvartį į šiauliečių vartus atseikėjo Marko Živkovičius, Karolis Chvedukas ir Edvardas Tamulevičius, o Maximiliano Ugge 25 min. dar nerealizavo 11 metrų baudinio.

Rungtynės:

Trakų „Trakai“ 5 – 0 „Klaipėdos granitas“
1' [1 – 0] Davidas Aršakianas
37' [2 – 0] Davidas Aršakianas
49' [3 – 0] Lukas Kochanauskas
57' [4 – 0] Davidas Aršakianas
71' [5 – 0] Artiomas Gurenka

Marijampolės „Sūduva“ 6 – 0 Šiaulių „Šiauliai“
29' [1 – 0] Marko Živkovičius
35' [2 – 0] Karolis Chvedukas
56' [3 – 0] Tomas Radzinevičius
71' [4 – 0] Tomas Radzinevičius
87' [5 – 0] Edvardas Tamulevičius
89' [6 – 0] Tomas Radzinevičius

24' Ramūnui Radavičiui („Šiauliai“) parodyta raudona kortelė

25' Maximiliano Ugge („Sūduva“) nerealizavo 11 m baudinio

1. Vilniaus „Žalgiris“ 14 13 0 1 41:6 39
2. Trakų „Trakai“ 15 12 1 2 39:15 37
3. Marijampolės „Sūduva“ 15 8 3 4 31:15 27
4. Klaipėdos „Atlantas“ 14 7 3 4 23:12 24
5. Kauno „Spyris“ 14 6 1 7 16:27 19
6. Utenos „Utenis“ 14 4 3 7 11:19 15
7. Pakruojo „Kruoja“ 14 3 4 7 12:20 13
8. Kauno „Stumbras“ 14 3 3 8 17:24 12