"Atlanto" futbolininkai šeštadienį namuose 2:1 (0:1) įveikė septintojoje pozicijoje esančią Alytaus "Dainavą" (21 tšk.) ir nutraukė penkiolikos iš eilės nelaimėtų rungtynių seriją.

Svečiai pirmavo po tikslaus Mindaugo Straukos (27 min.) smūgio, o antrajame kėlinyje po įvartį į svečių vartus įmušė Nathanas Smithas (53 min.) bei Tino Lagatoras (56 min.).

Šešioliktąją pergalę Lietuvos futbolo A lygos pirmenybių XXI turo rungtynėse iškovojo dešimties komandų turnyro lyderis bei čempiono titulą ginantis Panevėžio "Ekranas", šeštadienį namuose 5:0 (1:0) sutriuškinęs devintojoje pozicijoje likusį Tauragės "Taurą" (16 tšk.).

Du įvarčius nugalėtojams pelnė Vitalijus Kavaliauskas (51 ir 71 min.), po vieną - Žilvinas Kymantas (14 min.), Aurimas Kučys (56 min.) bei sezoną Alytaus "Dainavoje" pradėjęs ir po pertraukos į Panevėžį persikėlęs Arsenijus Buinickis (89 min.).

Trečiąją nesėkmę iš eilės patyrusi "Tauro" ekipa susitikimą baigė be pašalinto iš aikštės Nicolos Cutolo (63 min.).

Surinkę 52 taškus "Ekrano" futbolininkai iki devynių taškų padidino atotrūkį prieš antroje vietoje esantį šalies vicečempioną VMFD "Žalgirį" (43 tšk.), o trečiojoje pozicijoje su 39 taškais lieka praėjusio sezono bronzos medalininkė Marijampolės "Sūduva".

A lygos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):