Pirmasis rungtynių įvartis krito prieš pat pirmojo kėlinio pabaigą, kai 42-ają minutę rikošeto situacijoje suklaidintas „Sūduvos” vartininkas Giedrius Zenkevičius praleido žalgiriečio Oliverio Buffo smūgį.

Antrame kėlinyje matėme aršią kovą, kuri nevedė prie daug įvarčių. Nors iniciatyvą kontroliavo „Žalgiris“, marijampoliečiai pajėgė kelis kartus išgąsdinti varžovus ir turėjo progų iš rungtynių kažką pešti.

Tačiau 92-ąją minutę prie vilniečių vartų buvo keliamas kampinis, kurio metu į varžovų baudos aikštelę atbėgo ir G. Zenkevičius. Su kampiniu lengvai susitvarkė Tomislavas Duka, kuris greitai pasiuntė kamuolį į kontrataką, o ją lengvai užbaigė bolivietis Leonardo Vaca. „Žalgiris“ pasiekė 2:0 pergalę.

Po šio mačo vilniečiai išlieka antroje A lygos turnyrinės lentelės vietoje, šešiais taškais atsilieka nuo „Panevėžio“, kurie po šio turo vis dar bus sužaidę rungtynėmis mažiau. Sunkų sezoną išgyvenanti „Sūduva“ rikiuojasi 8-oje pozicijoje.