Valdo Urbono auklėtiniai didžiąją laiko dalį rungtyniavo geriau, nei varžovai, o 56 minutę tai virto įvarčiu: įkirtęs į baudos aikštelę puikiu smūgiu kamuolį į viršutinį vartų kampą pasiuntė Mantas Savėnas.

Žalgiriečiams nesiklijavo žaidimas puolime, o bene vienintelę realią galimybę išlyginti santykį turėjo Tomislavas Pekas, bet jo tolimą smūgį atrėmė vartininkas Emilijus Zubas.

Ketvirtą pergalę iškovojo vienas lyderių Marijampolės "Sūduvos" klubas, "Arvi" manieže rezultatu 3-1 įveikęs Alytaus "Dainavą".

Šeimininkai pirmavo po Rafaelio Ledesmos smūgio, bet prieš pat pertrauką Martynas Biržinis išlygino santykį.

Visgi antrajame kėlinyje Virginijaus Liubšio auklėtiniai įrodė savo pranašumą: antrą kartą pasižymėjo brazilas Ledesma, o 86 minutę pergalę įtvirtino Tadas Eliošius.

Marijampolės "Sūduva" 3 - 1 Alytaus "Dainava"

36' [1 - 0] R.Ledesma
45' [1 - 1] M.Biržinis
61' [2 - 1] R.Ledesma
86' [3 - 1] T.Eliošius

Panevėžio "Ekranas" 1 - 0 Vilniaus "Žalgiris"

56' [1 - 0] M.Savėnas

Klaipėdos "Atlantas" 0 - 0 Vilniaus REO

37' iš aikštės pašalintas Mindaugas Grigalevičius (REO)

A lygos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):