Pirmame kėlinyje abi komandos išsiskyrė aktyviu žaidimu. Leonardo Vaca smūgiavo pro šalį, Ovidijaus Verbicko spirtą kamuolį nuo vartų linijos atmušė Ernestas Stočkūnas.

„Dainava“ irgi ne sykį išėjo į aštresnes atakas, kartą Artemas Radčenka bandė įsukti kamuolį į tolimąjį vartų kampą, tačiau šiek tiek pristigo tikslumo.

Antrame kėlinyje sostinės ekipa įrodė savo pranašumą – prie to labiausiai prisidėjo po keitimo aikštėje pasirodęs Liviu Antalis. Rumunas pelnė įvarčius 67-ąją ir 74-ąją minutėmis.

Iš viso rumuno sąskaitoje „Optibet A lygoje“ pelnytas 51 įvartis.

Mačo pabaigoje „Dainava“ galėjo sušvelninti rezultatą, tačiau Dmytro Mandryčenka iš geros padėties nepataikė į kamuolį.

Po pergalės „Žalgiris“ turi 59 taškus ir žengia antras, dainaviečiai su 26 taškais rikiuojasi aštunti.

Vėliau sekmadienio vakare A lygoje nuaidėjo Kauno derbis, vykęs LFF Kauno treniruočių centro stadione, kur susitiko rajono „Hegelmann“ ir „Kauno Žalgirio“ komandos.

Mūšis tarp šių klubų pasibaigė neišsiaiškinus nugalėtojo – 1:1. „Hegelmann“ mačo pradžioje į priekį išvedė rumunas Patrickas Popescu, kuris 28-ą minutę puikiu smūgiu nuginklavo Deividą Mikelionį.

61-ąją rungtynių minutę rezultatą išlygino žalgirietis Nerijus Valskis, kuris sėkmingai pasinaudojo aikštės šeimininkų klaida.

Kauno raj. „Hegelmann“ rungtynes baigė mažumoje, kadangi 75-ąją minutę prieš save raudoną kortelę išvydo Denisas Bošnjakas.