Tiksint pirmojo kėlinio pridėtam laikui „mėlynuosius“ į priekį truktelėjo įvartį pelnęs Samuel Eto´o.

Po pertraukos svečiai atsakė dviem tiksliais smūgiais ir išsiveržė į priekį. Įvarčius pelnė Shane'as Longas ir Stephane'as Sessegnonas.

Vis dėl sostinės komandai pavyko išplėšti tašką - per penktą teisėjo pridėto laiko minutę sėkingai 11 metrų baudinį realizavo Edenas Hazardas.

Kitose rungtynėse „Liverpool“ futbolininkai namuose įtikinamai rezultatu 4:0 (3:0) įveikė Londono „Fullham“ komandą.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė puikią formą šiame sezone demonstruojantis puolėjas iš Urugvajaus Luisas Suarezas. Tikslų smūgį į vartų tinklą pridėjo Martinas Škrtelis ir kartą kamuolį į savu vartus nukreipė „Fullham“ žaidėjas.

Visi rezultatai:

Southampton 4 - 1 Hull
16' [1 - 0] Morgan Schneiderlin
30' [2 - 0] Rickie Lambert (iš 11 metrų baudinio)
37' [3 - 0] Adam Lallana
55' [3 - 1] Yannick Sagbo
88' [4 - 1] Steven Davis

Liverpool 4 - 0 Fulham
23' [1 - 0] Fernando Amorebieta (į savus vartus)
26' [2 - 0] Martin Skrtel
36' [3 - 0] Luis Suarez
54' [4 - 0] Luis Suarez

Chelsea 2 - 2 West Bromwich Albion
45' [1 - 0] Samuel Eto´o
61' [1 - 1] Shane Long
68' [1 - 2] Stephane Sessegnon
90' [2 - 2] Eden Hazard (iš 11 metrų baudinio)

Aston Villa 2 - 0 Cardiff
76' [1 - 0] Leandro Bacuna
84' [2 - 0] Libor Kozak

Crystal Palace 0 - 0 Everton

Norwich 3 - 1 West Ham
32' [0 - 1] Ravel Morrison
54' [1 - 1] Gary Hooper (iš 11 metrų baudinio)
72' [2 - 1] Robert Snodgrass
90' [3 - 1] Leroy Fer