Pirmasis rungtynių įvartis buvo įmuštas sužaidus vos 20 sekundžių, kai svečių gretose pasižymėjo Jonathanas Pereira. 24-ą minutę "Deportivo" rezultatą išlygino - įvartį pelnė Juanas Rodriguezas. Tačiau jau netrukus svečiai vėl buvo priekyje, kai pasinaudojęs J. Pereiros perdavimu puolėjas Nikola Žigičius pelnė įvartį.

Vos prasidėjus atram kėliniui rezultatas vėl tapo lygus - greitos kontratakos metu pasižymėjo Ivanas Sanchezas Riki. Po septynių minučių "Deportivo" jau pirmavo, kai turėta proga pasinaudojo Angelis Lafita.

Sužaidus dar vos minutę šeimininkai pelnė ketvirtą įvartį - kontratakos metu Juanas Valeronas perdavė kamuolį I. S. Riki, kuris ir pelnė įvartį. "Deportivo" toliau žaidė veržliai ir 67-ą minutę dar vieną įvartį pelnė Joanas Verdu. "Racing" sugebėjo atsakyti taikliu smūgiu, tačiau rezultato išlyginti nebepajėgė.

Ir toliau iš nesėkmių liūno negali išlipti "Valencia" ekipa, kuri išvykoje 1:2 pralaimėjo absoliučiai autsaiderei "Numancia". Svečiai pirmieji išsiveržė į priekį, kai 10-ą minutę įvartį pelnė saugas Vicente. Tačiau dar per pirmajį kėlinį "Numancia" rezultatą išlygino, kuomet pasižymėjo Carlosas Aranga. Antrojo kėlinio pradžioje Javieras Barkero pelnė dar vieną įvartį, kuris, kaip vėliau pasirodė, ir tapo lemiamu.

Sekmadienio rungtynių rezultatai:

La Korunijos "Deportivo" 5 - 3 Santanderoo "Racing"

1' [0 - 1] Jonathan Pereira

24' [1 - 1] Juan Rodriguez

33' [1 - 2] Nikola Zigic

51' [2 - 2] Ivan Sanchez Riki

58' [3 - 2] Angel Lafita

59' [4 - 2] Ivan Sanchez Riki

67' [5 - 2] Joan Verdu

79' [5 - 3] Jesus Berrocal

"Recreativo" 2 - 3 "Valladolid"

10' [0 - 1] Jonathan Sesma González

24' [0 - 2] Henok Goitom

25' [1 - 2] Adrian (11 m b.)

48' [1 - 3] Henok Goitom

87' [2 - 3] Javier Gallego Camunas

65' iš aikštės išvytas Henok Goitom ("Valladolid")

89' iš aikštės išvytas Rubio ("Valladolid")

"Numancia" 2 - 1 "Valencia"

10' [0 - 1] Vicente

42' [1 - 1] Carlos Reina Aranda

52' [2 - 1] Jose Javier Barkero

"Mallorca" 3 - 3 Sevilijos "Real Betis"

29' [0 - 1] Mark Gonzalez

31' [0 - 2] Mehmet Aurelio

69' [0 - 3] Arturo Arzu

72' [1 - 3] Gonzalo Castro

75' [2 - 3] Pierre Webo

82' [3 - 3] Gonzalo Castro

Pamplonos "Osasuna" 1 - 2 "Sporting Gijon"

8' [0 - 1] David Barral

19' [0 - 2] Diego Castro

29' [1 - 2] Javad Nekounam (11 m b.)

"Sevilla" 2 - 1 "Almeria"

5' [1 - 0] Frederick Kanoute

62' [2 - 0] Renato

70' [2 - 1] Alvaro Negredo (11 m b.)

Madrido "Getafe" 1 - 2 "Malaga"

30' [0 - 1] Eliseu

45' [0 - 2] Nabil Baha

74' [1 - 2] Cosmin Contra

73' iš aikštės išvytas Iban Javier Cuadrado ("Malaga")

90' iš aikštės išvytas Roberto Soldado ("Getafe").

Turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)