Nors per pusvalandį L. Hamiltonas sugebėjo aplenkti net 15 varžovų, tačiau 5-a vieta tapo menka paguoda.

Pirmą vietą sprinto lenktynėse iškovojo greičiausiai 24 ratus San Paulo „Interlagos“ trasoje įveikęs suomis Valtteri Bottas su „Mercedes“ bolidu. Jam atiteko 3 taškai.

2 taškus į savo taupyklę įsidėjo čempionato lyderis olandas Maxas Verstappenas. Tokiu būdu prieš pagrindines lenktynes atstumas tarp lyderių padidėjo iki 21 taško. Verstappenas jau turi 314,5 taško, o Hamiltonas – 293,5.

Trečią vietą sprinto lentynėse užėmė „Ferrari“ lenktynininkas Carlosas Sainzas. Ispano sąskaitą papildė 1 taškas. Visi lenktyninkai sekmadienį pagrindines Brazilijos „Grand Prix“ lenktynes pradės iš tų pozicijų, kurias užėmė sprinto lenktynėse.

Visi, išskyrus L. Hamiltoną. Jis sekmadienį startuos 10-as, nes kiek anksčiau jam buvo paskirta 5 starto pozicijų bauda dėl penktą kartą šį sezoną atlikto vidaus degimo variklio keitimo.

Pagrindinės Brazilijos „Grand Prix“ lenktynės sekmadienį prasidės 19 val. Lietuvos laiku.