„Nesuprantu, ką jie bando padaryti. Nesuprantu dabartinės sporto koncepcijos. „Formulė-1“ nebėra išskirtinė ir įspūdinga. F-1 pilotai nebėra didvyriai. Problema ta, jog visi pokyčiai yra vykdomi dirbtiniu būdu.

Lenktynės gali būti įdomios pirmus šešis mėnesius, tačiau vėliau pasidaro nuobodu. Kai imiesi dirbtinumo, pasidarai nuo to priklausomas. Tai kartoji, kartoji ir galų gale tai pasidaro nebe panašu į tikras lenktynes“.

J. Villeneuve‘o teigimu, F-1 atsiradusi DRS sistema buvo vienas iš pirmųjų ženklų, kuris parodė, jog sportas juda klaidinga kryptimi.

„Kalbant apie variklius, viskas tapo itin apribota. F-1 tapo kitokia, ji nebėra išskirtinė. Kuro taupymas yra gerai. Tai buvo puikus dalykas praeityje. Problema tame, kad dabar sportininkams to daryti nereikia. Visą darbą atlieka elektronika. Sėdi, o ji už tave taupo degalus. Iš F-1 buvo atimtas išskirtinumas. Lenkimai įvyksta tada, kai nuspaudi mygtuką. Neliko ypatingų ir įdomių manevrų“.

J. Villenevuve‘o teigimu, šiuolaikinė F-1 bando sudominti „žaliuosius“, o ne tuos, kuriuos automobilių sportas domina labiau.

„Jie bando įtikti tam tikrai žmonių grupei, kuriems automobilių sportas ne itin rūpi. Jie bando sudominti „žaliuosius“. Tačiau F-1 nėra draugiška gamtai, tad nėra prasmės stengtis tai daryti.

Aš myliu šį sportą. Man labai patiko praėjusio amžiaus penktas ir šeštas dešimtmečiai, kuomet fanams patiko net ir tokios lenktynėse, kai finišą pasiekdavo vos keturi sportininkai, kuriuos skirdavo keli ratai. Gerbdavai jų atliktą darbą bei pasiektus rezultatus. Dabartinė F-1 valdžia priima daug sprendimų, kurie tikrai nepadeda“.