Naudodamas superminkštas „Pirelli“ padangas M. Verstappenas vieną Spa trasos ratą įveikė per 1:48,085.

Aukštą trečią vietą užėmė Nico Hulkenbergas iš „Force India“. Ketvirtas liko „Ferrari“ lenktynininkas Sebastianas Vettelis, o iškart už vokiečio nugaros treniruotę baigė antras „Force India“ pilotas Sergio Perezas.

Šeštoje vietoje liko Nico Rosbergas iš „Mercedes“, kuris skirtingai nei pirmas penketukas nenaudojo superminkštų „Pirelli“ padangų, o greitąjį ratą įveikė su minkštomis.

Reiktų paminėti, kad „Mercedes“ komandos pilotai daugiau dėmesio skyrė ilgoms distancijoms ir nebandė įveikti greitų ratų, todėl Lewisas Hamiltonas buvo tik tryliktas.

Septintoje vietoje treniruotes baigė antras „Ferrari“ lenktynininkas Kimi Raikkonenas. Aštuntas liko Romainas Grosjeanas iš „Haas“, o devintas buvo „McLaren“ atstovas Jensonas Buttonas. Dešimtuką baigė antras „Haas“ pilotas Estebanas Gutierrezas.

Vėl savo greitį pademonstravo Pascalis Wehrleinas. Vokietis su „Manor“ automobiliu sugebėjo pakilti iki vienuoliktos vietos ir savo naują komandos draugą Estebaną Oconą aplenkė 0,9 sek.

Belgijos GP penktadienio treniruotės 2 dalis (pilotas, komanda, laikas/atsiliko, ratai):

1. Maxas Verstappenas („Red Bull-TAG Heuer“) – 1:48,085 (27 ratai);
2. Danielis Ricciardo („Red Bull-TAG Heuer“) – 1:48,341/atsiliko +0,256 sek. (27);
21. Estebanas Oconas („Manor-Mercedes“) – 1:50,659/+ 2,574 (25);
22. Felipe Nasras („Sauber-Ferrari“) – 1:50,719/+ 2,634 (24).

Pirmose treniruotėse geriausiai sekėsi N. Rosbergui

Penktadienio pirmose treniruotėse, kur greičiausias buvo Nico Rosbergas. „Mercedes“ ekipos atstovas vieną Spa trasos ratą įveikė per 1:48,348 ir pranoko antroje vietoje likusį komandos draugą Lewisą Hamiltoną. Čempionato lyderis nuo vokiečio atsiliko net 0,73 sek. Abu sportininkai naudojo super minkštąsias „Pirelli“ padangas.

Tuo metu trečia vieta atiteko lenktynininkui iš Suomijos K. Raikkonenui, vairuojančiam „Ferrari“.

Ketvirtas šiame važiavime liko Sergio Perezas iš „Force India“ gretų. Penkta vieta atiteko dar vienam „Ferrari“ komandos pilotui S. Vetteliui.

Šeštą ir septintą vietas okupavo abu „Red Bull“ ekipos atstovai: atitinkamai D. Ricciardo ir M. Verstappenas.

Aštuntą laiką užfiksavo Nico Hulkenbergas („Force India), devintą – Valtteri Bottas („Williams“), o dešimtuką baigė Estebanas Gutierrezas („Haas“).

Pirmoje treniruotėje pirmame savo GP savaitgalyje debiutavo naujas „Manor“ komandos pilotas Estebanas Oconas. 19-metis prancūzas sugebėjo užimti 16-ą vietą ir aplenkti labiau patyrusį komandos draugą Pascalį Wehrleiną (19 vieta).

Gana neblogą rezultatą parodė Marcusas Ericssonas su atnaujintu „Sauber“ automobiliu. Jis užėmė 13-ą vietą.

Dėl „McLaren“ techninių nesklandumų vos tris ratus įveikė dukart pasaulio čempionas Fernando Alonso. Technikos problemų neišvengė ir „Renault“ atstovas Jolyonas Palmeris.