Portugalai sėkmingai su Kroatijos rinktine kovoje tik pirmoje rungtynių pusėje. Trečiojo kėlinio pradžioje po taiklaus Francisco Jordao tritaškio portugalams buvo pavykę sumažinti savo atsilikimą iki 3 taškų (39:42), tačiau tada kroatai laimėjo 3 minučių atkarpą spurtu 12:2 ir įgijo dviženklį pranašumą (54:41).

Rezultatyviai žaidę Kroatijos krepšininkai jau trečiojo kėlinio pabaigoje buvo susikrovę solidžią 25 taškų persvarą (75:50), todėl ketvirtasis kėlinukas buvo tik formalumas. Kroatijos rinktinė šventė triuškinančią pergalę.

Kauno "Žalgirio" gynėjas Marko Popovičius per 16 minučių spėjo tapti rezultatyviausiu komandos žaidėju. Įžaidėjas pelnė 14 taškų, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei 2 kartus prasižengė.

Kroatija: Marko Popovičius 14 (3/7 trit., 1/1 dvit., 3/4 baudų), Damiras Markota 13, Roko Leni-Ukičius 12 (4 per. kam.), Mario Kasunas ir Nikola Prkačinas (5 atk.kam.) po 10.

Portugalija: Joao Gomesas 17 (1/4 trit., 4/5 dvit., 6/6 baudų), Paulo Cunha 13, Joao Santosas 12 (12/12 baudų; 9 atk. kam.).

Antrame B grupės susitikime pirmadienį kroatus nugalėję Latvijos krepšininkai nesugebėjo pasipriešinti turnyro šeiminkams ir favoritams ispanams. Ispanijos rinktinė su Latvija tolygiai žaidė du kėlinius, tačiau po didžiosios pertraukos ėmė greitai tolti ir iškovojo pergalę rezultatu 93:77 (25:20, 16:16, 29:19, 23:22).

Ispanija: Pau Gasolis 26 (1/1 trit., 7/10 dvit., 9/12 baudų; 9 atk. kam.), Rudy Fernandezas 18, Jose Manuelis Calderonas 14 (5 atk. kam.), Jorge Garbajosa 12.

Latvija: Andris Biedrinis 17 (8/15 dvit., 1/2 baudų; 5 atk. kam.), Armandas Škėlė 16, Sandis Valteris 12, Pavelas Veselovas 9.

Paskutinėse grupės rungtynėse trečiadienį susitiks dvi pergales iškovojusi Ispanijos rinktinė ir vieną laimėjimą turinti Kroatija, o kartą nugalėjusi Latvija egzaminuos dar nelaimėjusius portugalus.