Žaibiškame greičio ruože Vaidotas Žala lyderiui pralaimėjo kiek daugiau nei 6 minutes (+6:15 min. nuo Nassero At-Attiyah), 118 km distanciją įveikė per 1 val. 43:40 min. ir kol kas rikiuojamas 6-oje vietoje (dar keisis pozicija finišą pasiekus greitesniems dalyviams).

Jau dabar aišku, kad „Arijus Racing“ ekipažas lenkė Sebastieną Loebą (+21:13 min. nuo lyderio), taip pat Stephane'ą Peterhanselį (+9:16 min.), Carlosą Sainzą (+9:02 min.). Visa trijulė – tiesioginiai V. Žalos konkurentai bendroje ralio įskaitoje.

Diena skųstis neturėtų Benediktas Vanagas ir Kuldaras Sikkas, kuris lyderiui pralaimėjo 7:25 min. ir nuo V. Žalos atsiliko 70 sekundžių. Preliminariai „TOYOTA GAZOO Racing Baltics“ ekipažas užėmė 12-ą vietą.

„Arijus Racing“ komanda po šio etapo aplenkė S. Loebą, kuris prieš trečiadienio etapą rikiuotas 6-oje pozicijoje.

5. Mathieu Serradori +31:00 min.
6. Stephane'as Peterhanselis +34:12 min.

...
31. Vladas Jurkevičius +3 val. 15:30 min.

...
64. Modestas Siliūnas +7 val. 20:52 min.

CHALLENGER ĮSKAITA

1. Francisco Lopez Contardo 1:40:47 val.

20. Emilija Gelažninkienė +5:43:09 val.

Nors ankstesnėmis dienomis dalyviams teko važiuoti tiek išdžiūvusiomis upių vagomis, tiek smėliu, kopomis ir akmenuotais paviršiais, ši diena, panašu, kad bus tokia, kada pavojus pramušti ratus bus mažiausias, tačiau dalyviams gali tekti vaduotis iš smėlio gniaužtų puriose kopose.

Penktasis Dakaro greičrio ruožas

Šią dieną dalyviai pajuda iš Al Hufufo (Al Hofuf) ir po finišo apsistos Šubaitoje (Shubaytah). Būtent iš pastarosios vietos ketvirtadienį dalyviai pradės 48 valandų maratoną.

Trečiadienį pirmasis startas numatytas 9:50 val. Pirmiausia startuos motociklininkai ir keturratininkai. Nuo 12:17 val. bus skelbiamas automobilių įskaitos dalyvių startas.