Vaidotas Žala trečią kartą finišavo greičiausiųjų dešimtuke.

„Arijus Racing“ ekipažas šeštadienį pirmame greičio ruože užėmė 4-ą vietą, pirmadienį liko dešimtas, o ketvirtame greičio ruože antradienį preliminariai finišavo 8-oje vietoje.

V. Žalos ir Paulo Fiuza duetas nuo lyderio Sebastieno Loebo atsiliko 7:38 min.

Benediktas Vanagas ir Kuldar Sikk lyderiui pralaimėjo 30:01 min. bei preliminariai liks trečiame dešimtuke.

37. G. Petrus +4:30:30 val.

Modestas Siliūnas ketvirtą greičio ruožą užbaigė 66- oje pozicijoje nuo lyderio čiliečio Jose Ignacio Cornejo Florimo atsilikęs +1:20:32 val.

Laisvydas Kancius šią dieną finišavo 4-oje vietoj (+13:09 min.). Keturračių įskaitoje greičiausias šiandien buvo argentinietis Manuel Andujar.

Antanas Kanopkinas finišavo 7-as (+1:27:58 val.). Tiesa, tikrasis lietuvio atotrūkis nuo lyderio buvo +42.58 min., tačiau lenktynininkas po finišo iš organizatorių sulaukė 45 minučių baudos už praleistą kelio tašką.

Rokas Baciuška finišą pasiekė 9-oje pozicijoje nuo lyderio lenko Eryk Goczal atsilikęs +19:33 min.
Vladas Jurkevičius ir Aisvydas paliukėnas ketvirtojo greičio ruožo finišą pasiekė 28-oje vietoje (+36:38 min.).

Gintas Petrus šią dieną užbaigė 33-oje pozicoje nuo S. Loebo atsilikęs +40:39 min.

Emilija ir Arūnas Gelažninkai šį greičio ruožą įveikė finišavę 13-oje vietoje. Nuo lyderio portugalo Joao Ferreira atsiliko +30:27 min. Tiesa, ekipažui taip pat buvo skirta 10 sek. laiko bauda.

Lietuvių pozicijos bendroje įskaitoje po 4 greičio ruožų:

Motociklų įskaita:
1. Jose Ignacio Cornejo Florimo 17:27:13 val.

22. Emilija Gelažninkienė +5:40:46 val.

Etapas prasidėjo Al Salamiya bivake ir įveikus 299 km greičio ruožą baigėsi Al Hofuf bivake.

Dakaro ralyje nuo antradienio – vienu Lietuvos ekipažu mažiau: pirmadienį trečio greičio ruožo finišo nepasiekė „Technika Racing Team“ sunkvežimio ekipažas – Vaidotas Paškevičius, Gytis Gaspariūnas, Albertas Veliamovičius. Komandą sustabdė variklio gedimas.

Tradiciškai pirmasis startavo motociklininkas Modestas Siliūnas, už jo – keturratininkai Laisvydas Kancius ir Antanas Kanopkinas.

Lietuvių starto laikai:

8:36 val. Modestas Siliūnas (motociklai)

8:37 val. Laisvydas Kancius (keturračiai)

8:53 val. Antanas Kanopkinas (keturračiai)

10:01 val. Benediktas Vanagas, Kuldar Sikk (automobilių klasė)

10:07 val. Vaidotas Žala, Paulo Fiuza (automobilių klasė)

10:52 val. Rokas Baciuška, Oriol Vidal (T3 „Challenger“)

11:12 val. Vladas Jurkevičius, Aisvydas Paliukėnas (automobilių klasė)

11:16 val. Gintas Petrus, Jose Marquesas (automobilių klasė)

11:37 val. Emilija, Arūnas Gelažninkai (SSV T4)

46-asis Dakaro ralis šiais metais truks 14 dienų, kurį sudarys 12 greičio ruožų, viena poilsio diena ir dvi maratoninės dienos, kurios apjungtos į vieną greičio ruožą. Iš viso dalyviai turės įveikti apie 8 tūkst. kilometrų, iš kurių beveik 5 tūkst. kilometrų sudarys greičio ruožus.

Dvi maratono dienos – Dakaro naujovė. Iki šiol Dakare buvo numatoma tik viena maratono diena, tačiau sunkiausių pasaulio varžybų organizatoriai nusprendė pasunkinti dalyviams tenkančią užduotį.

Šis Dakaras ypatingas ir dėl to, kad jame startavo rekordinis lietuvių skaičius – 10 komandų iš Lietuvos: