Dar neutralizacijos zonoje ekipažas pranešė, kad vėl turi problemų su sunkvežimiu – dingsta galia. Tačiau tai ekipažui jau jokia naujiena. Trijulė per įvykusius greičio ruožus jau susitaikė su tuo, kad šiais metais techninės problemos jiems neleis parodyti viso potencialo. Vaidotas Paškevičius per poilsio dieną sakė, kad antroje ralio dalyje važiuos tokiu tempu, kad pasiektų finišą ir, jei reikės, pagelbės kitiems dalyviams. Tą šiandien „Constra Racing“ ekipažas ir darė.

„Šiandien buvo sunkumų ne tik mums, bet ir kitiems. Stojome padėti komandos draugams. Vienus teko ištraukti, kitiems padėjome pasikeisti ratą. Patys irgi buvo prisidarę reikalų – reikėjo ir kastuvais pamojuoti. Žodžiu, tikrai paplušėjome nuo širdies. Labai sudėtingas greičio ruožas. Kopos – labai klastingos. Turbūt, kad ne mums vieniems ten buvo sunku“, – sakė Vaidotas Paškevičius.

Constra Racing / Martin Macik team nuotr.

Lenktynininkas pridūrė, kad matė trasoje sustojusį ir pagalbos laukiantį Vaidotą Žalą. „Constra Racing“ trijulė nedvejodama sustojo prie tautiečio, tačiau niekuo padėti negalėjo.

„Pamatę Vaidotą iškart sustojome ir pasiūlėme pagalbą nutempiant jį iki finišo. Tačiau pabandžius tą padaryti supratome, kad nesugebėsime, kadangi jiems dėl pavarų dėžės gedimo buvo užsikirtę ratai, automobilis neriedėjo. Net ir turėdami pilną galingumą tempti per smėlį šitaip sugedusį „Hunterį“ nebūtume galėję. Ką jau kalbėti apie tai, kad važiuojame su puse galios“, – sakė Vaidotas Paškevičius.

Keturioliktoje sunkvežimių įskaitos vietoje dieną baigę Vaidotas Paškevičius, Slavomiras Volkovas ir Tomas Gužauskas šį vakarą sunkvežimį turės tvarkyti savo jėgomis, kadangi mechanikų pagalba yra draudžiama. Vieni kitiems galės padėti tik patys ekipažai.

Penktadienį Dakaro ralio dalyvių laukia antroji maratono dalis. Joje numatyta dar 185 km greičio ruožas bei 190 km pervažiavimų.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės